Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom reggel óta megállás...

Kislányom reggel óta megállás nélkül köhög és jópárszor már nagy adag slejmet hányt fel. Mivel tudom megkönnyíteni neki?

Figyelt kérdés
Szerencsétlen már teljesen kivan, mindent kihányt már, csak köhög meg öklendezik. Nem tudom valamivel csillapítani ezt az ingert? Tudom az jó, hogyha kijön belőle, de rossz ránézni, úgy szenved. :(
2013. febr. 6. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Irány a doki!!!!!!!

Ő majd ellát tanácsokkal, antibiotikum esetleg, köptető stb....

2013. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mekkora?


Gyakran szívd az orrát, valószínűleg a torkán lecsorgó váladék is ingerli a köhögésre. Sósvízzel fújd be előtte.

Hurutosan vagy szárazon köhög inkább? Ha úgy hallod, hogy lehet valami letapadva a tüdejében, akkor kaphatna valami nyákoldót is. Acc, prospan, stodal. HA folyik az orra, kicsinek fenistil csepp, nagyobbaknak xsysal szirup hatásos lehet.


Hányásra a dedalonetta kúpot ismerem, az az ingert csillapítja, nem tudom van e esetleg otthon. ha sokat hányt, figyeljetek nagyon a folyadékpótlásra, mert könnyen kiszáradnak.

2013. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3 éves és 3 hónapos. Szívom az orrát meg fújja is. Hurutosan köhög, köptetőt meg lándzsás utifű szirupot adok neki. De folyamatosan ingerli a torkát valami és egyfolytában köhög. A doki csak annyit mond erre, hogy adjak neki köptetőt és az csak jó, ha kijön. Csak rossz nézni, már úgy szenved. Ráadásul már éhes is, azt sem tudom mit merjek adni neki...
2013. febr. 6. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt múlt héten.Csütörtökön elvittem orvoshoz,hogy hörög a kisfiam kapott rá cedax baby-t,mondta az orvos,hogy csorog le a váladék a torkán.Pénteken vihettem megint,mert 5-6x hányt egymás után.Nem tudtam eldönteni,hogy ez a hányós vírus,vagy a váladék.Hát az orvos azt mondta,hogy mindkettő.Kapott B6 injekciót.Nem is hányt utána.ma kellett visszavinnem kontrollra.Már csúnyán köhög,de most náthás is.Még mindig csorog a váladék.Spiropent szirupot kap,meg Mucopront köptetőt.Már úgy enyhült a köhögés,de még mindig csúnyán köhög.Azt mondta az orvos,hogy akármilyen ijjesztő,neki csak jó ha kihányja.És akár 5x is hányhat a váladéktól.Meglátod majd jobban lesz utána,de én most vinném azonnal az orvoshoz,kap egy szurit, csak jobb lesz!
2013. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,azóta írtál megint.Azért vidd el orvoshoz,mert felénk hányós vírus is van.Hányszor hányt?Én diétáztattam,most viszont már adom rendesen.
2013. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-szer hányt eddig. Nagy adag slejm jött fel meg amit eddig ivott, hogy nyugtassa kicsit a torkát. Most szerintem már tök üres a gyomra szegénynek. Hétfőn látta doki, akkor a szemével voltunk ott, mert még ráadásul kötőhártya gyulladása is van. (Az már legalább gyógyul.)
2013. febr. 6. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
A kajával tényleg ne foglalkozz,majd szól,hogy mikor kéri.Az én kisfiam hányt 9.30-tól kb 9.50-ig.Fél 11-kor szólt,hogy kér croassant (kedvence).Eddig tartott.Szombaton egyszer majdnem hányt köhögés után.De nem.Sok folyadékot igyon,ha már elmúlt a hányás.Most meg lassan kortyonként.
2013. febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem miskolciak vagytok?Itt van most ez a két betegség együtt az oviban.Kötőhártya gyulladás plusz vírusos hörgőgyulladás.Az én fiam is ezektől szenved.
2013. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok.Utolsó,mi Hajdú-bihariak vagyunk,de itt is van ilyen.:(Bárányhimlő is ezek mellé.
2013. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi meg bp, szóval úgy tűnik több helyen is. Bárányhimlő nálunk is volt a bölcsiben, de szerencsére másik csoportban.
2013. febr. 7. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!