Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes nőgyógyászhoz...

Mikor érdemes nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés

December 7-en jött meg utoljára a menstruációm.

Multheten csináltam egy tesztet ami elég halvány volt, viszont tegnap elég eros két csík volt a teszten. Néha van hányingerem, fáradékony vagyok stb... Csak úgy mint az előző terhessegemnel. Nála 7hetesen voltam vizsgálaton. Szerintetek várjak meg most is ? Csütörtökre van időpontom amúgy ,de most elbizonytalanodtam ,hogy nem e korai.


2018. jan. 16. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem korai
2018. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én letolnák kicsit. Ha esetleg nem közép időben fogant - de ha akkor is meg nagyon nem biztos h látni fogja vagy egyáltalán lesz e szivhang. Mi 6+5on mentünk és épphogy vilt szivhang mivel méret szerint 3 nappal kisebb volt.
2018. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: eltolnam nem letoltam.... autokorrekt:p
2018. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem december végén fogant, egészen pontosan 22.-én és múlt csütörtökön már 4 mmes petezsák volt. Érdemes várni, de szerintem már nyugodtan menj el.
2018. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még csak 5 hetes terhes vagy. Ha lát is ultrahanggal valamit, szinte biztos, hogy csak petezsákot, azaz úgy is vissza kell menned egy hét múlva kontrollra. Inkább várj még egy hetet, és akkor nem lesz felesleges kör.
2018. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentem végül, meg nagyon pici ,4mm :)

2het múlva kell vissza mennem.

2018. jan. 18. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!