Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 napja már nem várom, három...

4 napja már nem várom, három tesztből egy reggeli negatív a másik kettő délutáni nagyon-nagyon halvány. Örülhetek szerintetek a babának?

Figyelt kérdés
Első halovány 3. nap délután készült (10 -es teszttel) . A második teszt reggel negatív lett (25 teszt x-epil ) . A 3. ismét halovány teszt 4. nap délután készült ( 10-es teszttel). Mit gondoltok? Reménykedhetek?

2018. jan. 17. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Sőt még véreztem is azt hittem màr nem él a baba. Most 11 hónapos és itt szuszog mellettem. Nyugalom és próbàlj màsra gondolni, tudom ez ilyenkor nagyon nehéz.
2018. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg próbálok másra gondolni, mással foglalkozni de nem megy. Próbálom pozitívan értékelni, hogy puffadok, émelygek, tegnap elszédültem, és 36,9 illetve 37 a hőmérséklet. tudom hogy ez mind jel, de nem értem miért ilyen halovány a két teszt. a harmadik negatívról ne is beszéljek...
2018. jan. 17. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Vagy később fogant és ezért halvány a teszt. Akkor semmi gaz nincs.

Persze az is lehet h kémiai terhesség vagy valamiért nem termelődik annyi hcg. De ezen most ne stresszelj. Pár nap és kiderül.

2018. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az x-epil teszt nem túl érzékeny az tényleg csak akkor mutatja, ha már más teszten szép halványan látszik. Ha a többi nagyon halvány volt az x-epil nem csoda, ha negatív :) Megbízható teszt, de az ténylegesen csak akkor mutatja amikor már késik. Neked késik, de lehet később fogant pár nappal és ilyenkor egy nap is sokat számít. Egyik nap 10es teszt totál negatív másnap pedig a 25ös halvány pozi volt :)


Sok sikert!

2018. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orulhetsz:)
2021. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!