Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyan képszerkesztő...

Ismertek olyan képszerkesztő oldalt ahol a terhességet lehet bejelenteni?

Figyelt kérdés

csomó ilyen képet láttam már a neten is plusz az ismerősök is ilyeneket raktak fel. Én sehol sem találtam olyan oldalt ahol ezt meg lehet szerkeszteni pl. oda írni a dátumokat meg kis cipő oda rakni stb stb. :)



gondolok pl. ilyenre: [link]


2018. jan. 18. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs szerkesztve. Krétával vannak odaírva az évszámok, lol. :D

Amúgy kb. bármelyik képszerkesztő PROGRAM képes rá, csak a legegyszerűbbet mondom, pl Paint.

2018. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kép amit linkeltél miért képszerkesztős?
2018. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs szerkesztve . Csináljatok ilyen fotót 😀
2018. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az adott képen fogtak három pár cipőt, lerakták az aszfaltra, és aláírták krétával az évszámokat. Aztán lefotózták.


Egyébként a képszerkesztés nem olyan, mint a gifmaker, hogy az algoritmus megcsinálja neked. A képszerkesztő úgy működik, hogy összegyűjtöd a neked tetsző képeket, kivagdosod róla, ami kell neked, és különböző effektusokkal egységes képpé varázsolod.

Egyébként, ha nem fizetős programot akarsz, akkor gimp vagy photofiltre studio.

2018. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen azt gondoltam hogy végül is az csak krétával van :) ismerősöm ugyan ezt rakta fel ugyan ilyen színű krétával írva csak az ő évszámukkal. :) meg láttam olyat is hogy egy naptár azon megjelölve a dátum és egy színes kis cipő. Nekem annyira úgy tűntek mintha lenne ilyen program vagy alkalmazás és a saját adatokkal is meg lehet szerkeszteni :)
2018. jan. 18. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Googléztam neked egy sort, itt vannak terhességre vonatkozó képek, amiket tudsz szerkeszteni, de nem igazán olyanok, mint amire te gondolsz.

[link]

Viszont kipróbáltam, mind a szöveg, mind a dátum átírható. Szóval, ha lefordítod az angol szöveget és ráírod, végül is ez sem rossz.


[link]

Itt mondjuk ez az egy kép van fent, de ide is írhatsz szöveget, amit szeretnél.


Találtam még egy-két angol honlapot, de a többség fizetős.

Viszont a fenti képet kis ügyességgel te is meg tudod csinálni, letakarod a jelenlegi évszámokat, és olyan ecsettípust választasz, ami úgy néz ki, mintha kréta lenne. És ráírod rajzolva. :)

2018. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobb, ha kitaláltok és lefotóztok olyat, ami rátok jellemző, mint mások babás fotóit átszerkesztgetni.

Pár cipőt sorbarakni majd lefotózni sokkal kevesebb meló ráadásul, mint a szerkesztgetés. Ne legyél már ennyire kocka :) (avagy az internet rabja)

2018. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek az ötleteket! :)
2018. jan. 18. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!