Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyéni hogy kinél mikor múlik...

Egyéni hogy kinél mikor múlik el a folytonos ehetnék? Olyan kajaorientált lettem, hogy borzasztó! (24 hetes)

Figyelt kérdés

Kb.2 hete folyton csak azon jár az eszem, hogy mikor milyen finomságot is kéne ennem, pedig nem is vagyok túlzottan éhes. A dokim is mondta, hogy most jön az a szakasz, amikor hirtelen megugrik a testsúly, figyeljek oda. Eddig nem híztam túl sokat, de ez az evéskényszer már szörnyű!

Ez most már végig így lesz!? Általános ez a tünet, vagy egyénenként változk?


2008. okt. 26. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


Ezzel Én is így vagyok, szinte lelki ismeret furdalásom van .......de csak miután ettem...:)

Nem tudom mikor múlik el...de jó nagy darab leszek, ha nem változtatok.

Boldog babavárást

26hetes kismama

2008. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy àltalànos-e azt nem tudom,de azzal tudlak biztatni,hogy bizony én is rengeteget eszem.

Terhességem elött sohasem reggeliztem,és naponta csak egyszer ettem,nem is volt kedvem màsképp csinàlni...

Most hogy terhes vagyok,mindent akarok,a hütöt 2 naponta kell feltölteni.

Alig végeztem a reggelivel,de nekem màr kell a màsodik adag.

uTÀLTAM,SÖT NEM TUDTAM EZELÖTT SÜTNI,DE MOST OLYAN KÉNYSZERT ÉRZEK BIZONYOS SÜTIK IRÀNT,HOGY ELÖKELETT VENNEM A RECEPTEKET.

De nem csakk az édességgel vagyok igy.

Hidd el nincs gond,mert ugyis csak annyit birsz enni,amennyit a babàd enged.

Igy értem amig nem rontod el a hasad,addig azt egyél amit kivànsz és ahàny alaklommal.

Én nem lennék képes abbahagyni az evést,csak azért mert jobban hizni fogok.

Szülés utàn lehetöség van sportolni,tornàzni,de amig terhes vagyok,mindent megszek,amihez épp kedvem van a zsiros kenyértöl a töltött kàposztàig

2008. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors reakciókat! Én már ott tartok, hogy reggel örömmel nyitom ki a szemem, hogy hurrá reggel van = reggeli! - aztán alig várom a déli 12 órát, mert az már feljogosít az ebédre...

Egyébként vékony voltam (vagyok?), és sose érdekelt különösebben az evés.

2008. okt. 26. 17:34
 4/8 anonim ***** válasza:
13 és fél hetes vagyok elmúlóban van a hányingerem és a hányá és folyton ennék nem azért mert csak erre gondolok, hanem mert alighogy megeszek valamit már újból éhes vagyok, hát nem mondom eszek is újból kb óránként és főleg délután.Szerintem nincs ezzel semmi baj.Furcsa mit hoz ki az ember lányából a terhesség...:)
2008. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kajaparának hívom :)

"Szerencsére" most már nyomja a méhem a gyomromat, és csak kevesebbet bírok enni. De én megértelek.

Üdv, 33 heteske

2008. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változó, én az első terhességem első 4 hónapját végig hánytam, de úgy, hogy kijött a cucc és utána szó szerint éreztem, hogy üres a gyomrom, tehát ennem kellett. Most ugyan nem hánytam csak kb. 1 hnapig, de most is inkább az első trimeszterben voltam nagyon falánk, most avgyok a 33. hétben, reggelente éhes vagyok és sokat is eszem, estére azonban mintha elvágták volna az étvágyat. Eddig 13 kg-t híztam, de 46 kg-ról indultam.
2008. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen időszak, hogy szinte egész nap csak ettem. Sósra édeset, édesre sósat. Aztán meg el voltam keseredve mekkora nagy bálna leszek. A jó hír, hogy kb egy hónapja elmúlt ez az állandó éhségem, és azóta egy grammot sem híztam, sőt két kiló lement, mert nem tudok és nem is merek enni este hat után, mert ha eszek akkor egész éjjel szenvedek a rosszulléttől, és a gyomorsavtól. Most 36 hetes vagyok, remélem már nem jön vissza a kaja kényszer. Minden jót!
2008. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, egyfolytában csak ettem volna, de én híztam is rendesen. A 20-30-ik hétig jön fel a legtöbb kiló.

A végén már nem annyira.

A 30. héttől mintha csillapodott volna az étvágyam.

2008. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!