Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim problémám van, szülhetek...

Intim problémám van, szülhetek szerintetek hüvelyi úton?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban tapasztalatokat várnék.

35 hetes kismama vagyok, második babám várom, elsőnél efféle problémám egyáltalán nem volt, de most a második terhességem során kB. 28 héten vettem észre, hogy lent az egyik nagyajkamon (jobb oldalt) csomók vannak, amik feszülnek. Rögtön orvoshoz fordultam, aki Detralexet ajánlott(azóta is szedem rendszeresen), majd megnyugtatott, hogy nem lesz hatással a szülésre.


Azóta viszont a problémám súlyosbodott (jövő héten megyek vissza), tegnap este már úgy éreztem robbanásig feszülök odalent, WC használatkor, emeléskor, köhögés, tüsszentés, tehát erőltetéskor éles hasító fájdalom kísér, reggel az ágyból alig tudok felkelni, s lábra állni...


Eddig nem féltem különösképpen a szüléstől, de most már elmondhatom, hogy rettegek mi vár rám.


Azóta jócskán nőtt is ez a visszér (orvos megállapította, hogy terhességi visszér), az egyik felem, már négyszerese a másiknak.


Volt valaki hasonló helyzetben? Sikerült hüvelyi úton megszülni a babát, esetleg császármetszés kellett?


Köszönöm, ha válaszoltok!


2018. jan. 21. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A tesomnak is volt, ő természetes úton szült.
2018. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Neki is fájdalmas volt a terhesség alatt? Szülésnél nem repedt meg az ér? Köszi
2018. jan. 21. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!