Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2110 méhszájjal mikor szülhete...

2110 méhszájjal mikor szülhetek végre? 39hkm

Figyelt kérdés
Vannak fájásaim de rendszertelen. Ultrahangon kiderült nagyon lent van a feje.. eddig is mondtak meg ereztem aztan h ebböl szülés lesz de mikor... aztan 4 kg a baba. Mar nagykn tul akadok lenni allandoan mozog es faj a combtövem. szekrekedesem.van ket napja.

2017. nov. 6. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor szülhetsz.Ennél pontosabban sajnos nem tudom megmondani.

Én is nagyon vártam már,hogy végre beinduljon a szülés,és túl legyek rajta,mert már borzasztó nyomorultul éreztem magam.Minden jóslóra azt hittem,hogy na ez már az,aztán mindig csalódottan vettem tudomásul,hogy még mindig semmi...

Aztán 39+5 este eszeveszett zokogás közepette kifakadtam a férjemnek,hogy én ezt már tényleg nem bírom tovább,egy nagy rakás szerencsétlenségnek éreztem magam.Pár órára rá,hajnali háromnegyed 3kor végre egy igazi fájásra ébredtem,reggel fél kilenckor már kezemben tartottam a babámat 😊

Olvastam valahol,hogy akár egy kiadós nevetés vagy sírás is beindíthatja a szülést,de nem igazán hittem el.Így utólag vissza gondolva lehet,hogy mégsem akkora hülyeség...

Kitartás kedves kérdező,nem sok van már hátra,hiába tűnik minden egyes nap egy hétnek 😊

2017. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!2222 volt csütörtök délelött péntek este megszületett.Nagyobb fiamnàl fájásokkal mentem kòrhàzba belső méhszáj teljesen zárt volt vele megkinlòdtam 16 òràt a picivel 5-kor értem kórházba 6óra 13kor megvolt.jò ha nyitca a méhszáj nem a 0-rol kell kezdeni!

könnyü szülést!

2017. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Bármikor!! Akár ebben a pillanatban is elindulhat. Sokszor nem jelent semmit a méhszáj állapota. Én 30 perc alatt kitágultam 0-ról 5-ujjnyira:). Remélem már Babázol:)!
2017. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem es nagyon szenvedek olyan erös josloim vannak feszit lent a huvelyembe holyagba vegbelbe egyfolytaba wczesi inger. Nemtom mikor jon ki 4kg a baba uh alapjan...
2017. nov. 7. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló érték volt 39 hetesen. De onnantól számítva még több mint egy hét kellett, és csak a 40. hét vége felé indult be a szülés. Szerencsére magától, nem kellett mesterségesen indítani.


Persze ez nem jelent semmit. Lehet, te már ma meg fogod szülni. :)

2017. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia.mi a helyzet?
2017. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen aznap elkezdődött este 10 kor vegre elvittek szülőszobára és rájöttek h tényleg fájások... rejtett vajudásom volt 4 napon keresztül. De 7 en mar nyiltam jobban..11 kor burokrepesztes aztan hajnal 3 ra meglett a kicsikém. Ķöszi válaszokat mindenkinek.
2017. dec. 28. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!