Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott még valaki ilyen...

Kapott még valaki ilyen eredményt a vércsoport meghatározás és ellenanyag szűrésen? Ki tudja ezt értelmezni?

Figyelt kérdés

Vércs.: 0 rh-

Ellenanyag pozitív, Coombs: negatív

Vörösvérsejt antigének: C-E-c+e+K-

Anti-D


Vélemény: A beteg csak RH( D) negatív, C, E, K antigénekre negatív vvt koncentrátummal transzfundálható.


2018. jan. 25. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi olyan ami gondot jelentene. Információ az orvosoknak.
2018. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Juj ki kérdez itt😃😃 Margittán nektek ,hogy semmi gond !! Doki tudjon róla az a lényeg 😊😊
2018. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*már írtam
2018. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
???? Kedves utolsó. Nem értem... Mikor, mit írtál?
2018. jan. 25. 14:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez a te eredményed ? Ha igen azt jelenti hogy terhesség alatt kapnod kell injekciót ha baba vére pozitiv lenne.
2018. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi sógoromnek ugyanez az eredmény jött ki tegnap ea azt hittem ő írta ki a kérdést 😊😊😊
2018. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:) Akkor sorstársak vagyunk a sógornőddel! Én ma kaptam kézhez ezt az eredményt, és nagyon meglepődtem, mert volt már egy ikerterhességem és ott ezek nem voltak rajta, csak a vércsoportom és kész... Nem értem, mi változott azóta.

Kész szívás nőként rh- -nak lenni...

2018. jan. 25. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:

5#ez aztan nagy butasag..

Akkor kell Anti-D injekció ha megszült a kérdező. (Én A rh-vagyok)

De amugy csak rossz eredmeny eseten kell ami elso babánál igen ritka de nálunk - oknál többször néznek ellenanyagszűrést és van erre másik szuri.

Nekem se fiamnal se lanyomnál nem kellett. Mert időben (72 oran belul szules utan) kaptam anti D-t a fenekembe..

2018. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8vagyok

Max akkor van gáz ha már szült vagy abortusza/missed abja volt de akk nem kapott szurit

2018. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

[link]

5-ös vagyok!!

2018. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!