Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 2 naponta megy...

Normális hogy 2 naponta megy a hasam?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok és a pozi teszt óta 2 naponta 1x van hasmenésem, nem görcsölök csak néha émelygek és szinte minden délutánra felpuffadok ami reggelre elmúlik. Volt valakinek hasonló?
2018. jan. 26. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem is sokszor van hasmenésem,pedig már 9 hetes vagyok.Nekem sincs görcsöm.

Legalább nem kell küzködni a wc-n ülve 😊

2018. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az biztos :)
2018. jan. 26. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nálam is ,16. hétig tartott a hasmenés sajnos, nagyon kellemetlen volt hogy alig tudtam kimozdulni addig valahova, nekem is napi 1x volt.

Hormonok okozzák ,illetve valamelyest segített hogy terhesvitamint váltottam, de ezen csak az idő segít.

2018. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Te melyik vitamint szedted? Én a trimeszter 1-et most de váltani szeretnék Matruelle-re.
2018. jan. 26. 12:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Elevit,Gravida,femibion mindegyiktől ment a hasam, aztán 12. hétig szedtem azt az ihatós vitamint hipp azt hiszem ,attól jobb volt, majd DM-es-re váltottam 13. héttől.

Végig nagyon jó volt a vérképem, szülésig szedtem a dm-eset.

Hipp-el se volt gond csak 2-3 hét után már émelyegtem az ízétől.

2018. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasnenesem volt 16. Hetig

Szedtem Trimesztert , Femibiont , Gravidàt.

Mindtol ment a hasam , abbahagytam azota rendben🙂

31hkm

2018. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok az utolsónak:) ma megint jó volt minden, nem volt hasmenésem, viszont a haspuffadás és émelygés elmúlt már 2 napja. Ugye nem lehet gond? Nem barnázok, nem vérzek és nem görcsölök de olyan furcsa hogy nem érzek most semmit. A mellem sem feszül csak ha hozzá érek akkor érzékeny. Mitől múlhatott el?
2018. jan. 27. 11:49
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj azt ki felejtettem hogy szedek már a pozi tesz óta duphastont és tegnap el kellett kezdenem szedni antibiotikumot mert torokgyulladásom van.
2018. jan. 27. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!