Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Antibiotikum miatt hüvelygomba...

Antibiotikum miatt hüvelygomba? Mit tegyek így hétvégén?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot kell szednem nagy dózisban. Ma tapasztaltam először égő érzést a hüvelyemben. Mit tehetnék ellene így hétvégén?

Vagy ne halogassam és menjek holnap ügyeletre ezért?

Tejsav tablettám van itthon irrigáláshoz, de ellentmondásos dolgokat találtam arról, hogy terhesség alatt lehet-e alkalmazni...

Mi tévő legyek?


2018. jan. 27. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ilyennelaz ügyeletre megyünk, hanem a gyógyszertárba Canesten Combiért.
2018. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Ilyennel nem az......
2018. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem ügyeletre való, akkor sem, ha nagyon rossz.

Menj el az ügyeletes gyógyszertárba és ott kérj ellene valamit. Terhesen megbeszélés nélkül nem alkalmaznék semmilyen gyógyszert vagy házi praktikát.

2018. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vitagyn C-t javasolt nekem az orvos terhesen.
2018. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvosodat, hogy mit javasol.

Én canesten combit használtam rá.

2018. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Canestent meg a protexin Gynophillust javasolta az orvosom anno.
2018. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem ügyeletre való. A gomba marhára kellemetlen, de bajod nem lesz tőle, szóval vagy megvárod a hétfőt, vagy pedig elmész az ügyeletes patikába és veszel Canestent, azt lehet használni terhesen is.
2018. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem dokim az elejen mondta, hogy mivel gyakran kapok el ezt-azt, legyen itthon micovag hüvelykúp es hasznaljam azt, ha hetvege stb van.
2018. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
canesten combit vegyél,aztán ha nem múlik el akkor beszélj a dokiddal.ezért nem kell ügyeletre menni,teljesen felesleges.Sem a gomba sem a canesten nem okoz bajt.
2018. jan. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!