Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi jó torokfájásra az antibiot...

Mi jó torokfájásra az antibiotikumon kívül?

Figyelt kérdés
Pár napja rettenetesen vörös a torkom, néha nyelni sem tudok, és nagyon köhögök. Elmentem orvoshoz, és felírt egy 625mg-os augmentint, de attól kialakult a hüvelygombám. Még mindig beteg vagyok, és nem tudom, hogy szedjem e tovább az antibiotikumot vagy lehetne e mást helyette? Edetleg természetes gyógymódok?

2017. máj. 12. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumot muszáj beszedned, ha elkezdted. Csak szedd probiotikummal.

Természetes gyógymódjai a méz, különböző teák, pl borsmenta, vagy vehetsz b lidokainos toroktablettát, de a betegség elmúlni csak a gyógyszertől fog.

2017. máj. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most már szedd végig az antibiotikumot és egyél meg naponta 1-2 doboz élőflórás naítur joghurtot, vagy kefirt. Sós vízzel gargalizálj, ez is szépen leviszi a gyulladást.
2017. máj. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nem muszály antibiotikumot szedned. Nem kell ilyennel mèrgezned magad. Èn sem szedek èvek óta. Antibiotikum helyett termèszetes alapanyagokból kèszült termèkeket használok ami pèldául pár nem alatt elmulasztja a torokgyulladást. Ha esetkeg èrdekel szívesen segítek Neked. :)
2017. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!