Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is para a helyzet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is para a helyzet? (lent)

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve együtt vagyunk, minden rendben köztünk... Illetve van egy lány, mondhatni az első szerelme, akivel egészen ez év elejéig jó pár évig nem is beszélt. Aztán egyszer csak írt neki a szülinapjára, mondom ó biztos csak figyelmes meg feldobta a facebook. Aztán írt a névnapjára is, amit aztán nem sokkal később bevallott nekem, hogy az enyémet nem is tudja mikor van, mert az őt nem érdekli, az nem ünnep, ezt is csak feldobta a facebook aztán ezért írt neki... Á, nem esett szrul hogy lövése sincs róla mikor van a névnapom, az exének meg írogat... Szóval összesen 3x köszöntötte fel úgy egymás után, hogy a lány egyszer se. Itt már kezdett nekem gáz lenni a szitu, mert ha velem csinálná ezt valaki akkor nyomulásnak venném, és ezt neki is jeleztem. Ő persze kiakadt, hogy az nem így van, és nehogy már ne írhasson neki... Erre a lány kb. randira hívta a következő üziben, mert gondolom arra következtetett, hogy akar tőle valamit a barátom. Majdnem felrobbant a fejem, de nem találkoztak, és egy ideig nem is irogattak. Aztán barátom mostanában hetente többször ráírt, tök semleges témákról beszélgettek, de nekem mégis gyanús volt a helyzet. Főleg ma, amikor megláttam, hogy kitörölte az üzeneteket vele, közben sandán nézett rám, hogy "beszéltem ám ma vele". Mondom mi? És miért ilyen titkos dolog ez? A válasza az volt, hogy nem írt vissza neki megint (mert ezelőtt se tette..) ezért mérgében törölte. De 1, miért írogat neki ha a csaj nem is válaszol, főleg hogy neki is van vkije? 2, miért szivat engem ezzel hónapokon át, hogy csak azért ír rá hogy engem bosszantson (ezt ő mondta)? 3, erre ma hirtelen ugye eltűnt minden, és akkor ne gondoljak rosszra, mert akkor alaptalanul vagyok féltékeny.... A gépemen az ő jelszava van megjegyezve, mert mindketten szoktuk használni, és kb. megfenyegetett, hogy megváltoztatja a jelszavát ha ilyenen kiakadok... De értitek, ő bosszant ezzel hónapokig, aztán én vagyok a hülye ha felveszem miután bogarat ültet a fülembe... Nekem még mindig bűzlik ez a szitu, főleg hogy állítása szerint "nem emlékszik" hogy miről beszéltek, amikor ma volt. :D Na ilyenkor mi van? Szerintem nem én vagyok a nem normálisan viselkedő...
2016. júl. 27. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem foglak megbántani a válaszommal, nem áll szándékomban.

Szerintem az elején nagyon túlreagáltad. Ez csak egy ünnep, amire valószínűleg nem is ő emlékezett valóban. Nincs abban semmi, ha felköszönti. Még ha százszor tenné ezt viszonzás nélkül, akkor sem tekinthető nyomulásnak.


Az utóbbi része viszont eléggé kaotikus, de én még mindig tartom, hogy nem csal meg, csak idegesít, pont a kiakadásod miatt. Legalábbis nekem ez jön le.

Nem kell féltékenynek lenned. Ha a kapcsolat jó és egyébként szeretitek egymást, akkor minek lépne félre? Ha meg félrelép az ellen úgysem tehetsz semmit, mert ha akarja, úgyis megteszi. :) Kár idegesítened magadat rajta.

2016. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy túlreagáltam, de mégis egy meghívással írt vissza a csaj, szóval szerintem neki úgy jött le, hogy akar tőle valamit. :\ Meg az, hogy kb. 5 évig egy szót sem váltottak, most meg nagyon fontossá vált hirtelen minden szir-szr miatt írni neki hááát... Azt sem érzem jogosnak, hogy direkt idegesít vele. Ritkán találnak be érdekes figurák facebookon, és amikor szimprán rám írt egy pasi, azt se tudtam ki az, azonnal visszaírt neki (itt feküdt mellettem) hogy "xy barátja vagyok, azonnal le lehet szállni róla, xy, a BARÁTNŐM itt fekszik mellettem" blabla. Szóval ha ő ilyen hevesen tud reagálni egy idegenre, akkor miért nem normális az, hogy ne hívogassa randira az exe? Értitek, ez a kettős mérce valahogy nem pálya. Konkrétan nem gondolom, hogy félrelépne, legalábbis nagyon remélem. De biztos vagyok benne, hogy a csaj benne lenne, legalábbis amit eddig tudok róla...
2016. júl. 27. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tűnsz buta lánynak, ebből feltételezem, hogy a párod sem az. Ha megcsalna, vagy szándékában állna, akkor jóval elővigyázatosabb lenne.


Persze, talán nem jogos, hogy idegesít, de logikus :)

Ne felejtsd el, hogy ő egy idegen pasit küldött el a fenébe, akivel soha semmiféle érzelmi kötődése nem volt, itt viszont egy olyan lányról van szó, akivel voltak egymás iránt érzéseik és élményeik. Talán őt nem akarja megbántani.


Viszont teljesen igazad van abban, hogy túlzás volt szegény idegen próbálkozókat elküldeni a francba :D Biztosan elküldted volna őket te is, segítség nélkül. :)

2016. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" csak azért ír rá hogy engem bosszantson (ezt ő mondta)?"


Hát ez nem egy szerelmi gesztus.

2016. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!