Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrek lesznek vajon?

Ikrek lesznek vajon?

Figyelt kérdés
Hétfön hasi uh-n 2petezsákot láttak az egyik 19mm a másik 18mm volt. 2hét mulva kell ujra mennem, azt mondta az orvos addig kiderül meg marad-e mind kettő. Mindkét petezsákban szikhólyag láthato volt.

2018. jan. 31. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek ikrek is, de még akár fel is szívódhat az egyik.
2018. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.A doki is azt mondta.
2018. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A doki megmondta, láttad is. Milyen választ vársz?!
2018. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Sokaknak indul kettővel, majd az egyik felszívódik. Én sem értem milyen választ vársz, mert erre az tudna válaszolni aki a jövőbe lát :)


Vagy ikrek lesznek vagy nem. Ennél többet mi se mondhatunk. Sőt az sem akinek ikrek lettek.


Egyenlőre annyi biztos, hogy ikreknek indul. Aztán majd kiderül.


Minden jót!

2018. jan. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 héttel ezelötti uh-nmég csak 1 petezsák volt.
2018. jan. 31. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd kiderül.

Nem tudunk mondani mi sem rá semmit!

2018. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet, nekem 6 hetesen még két petezsák volt, 8 hetesen kiderült, hogy három van, a harmadik addig takarásban volt. Végül nem maradt meg sajnos az egész terhesség. Szóval nálam 2-3-0 lett a számok alakulása. Ez persze ritka eset.


Nekem még a terhesség elején mondta amúgy a doki, hogy ha már elindul a szívműködés, az az embrió már általában nem szívódik fel. Szóval ha már megvan a két szívhang, az egy nagy mérföldkő ahhoz, hogy végül ikreid legyenek.

2018. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Vagy igen, vagy nem...

Nálam mindkettő megtörtént már:

Először 1 petezsák, aztán két baba; sajnos őket a 20. héten elvesztettük...

Most is két petezsákunk volt, de az egyik üresen maradt. Egy kislány növekszik a pocakomban.


Az ikerterhesség nagyon szép, de kockázatos is!

Kívánom, hogy úgy alakuljanak a dolgok, hogy sikerre tudjátok vinni!

2018. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így indultam:) két petezsák,az egyik 3mm a masik 3,2. 3 het múlva a következő vizsgálaton még mindig ott csücsültek egymás mellett az én drágaságaim!:),és most várjuk a 12.heti uh-t izgatottan:))) Szoval en drukkolok neked!

Jò babavárást!:)

2018. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden terhesség iker terhességnek indul,de később az egyik vagy mind kettő elhal,felszivodik,legtöbször a másik élni fog és 1 baba lesz ah asadba. Gratulálok az ikreidhez
2018. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!