Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így? Probléma...

Más is volt így? Probléma lehet a babával mert semmi tünetem nincsa mell érzékenységen kívül. Olyanokat kérdeznék akiknek már volt több terhessége és mindegyiknél voltak korán tünetek minden ami jellemző.

Figyelt kérdés
Nekem 4 gyermekem (fiú és lány is) van már + (2 terhesség) és mindegyikkel nagyon rosszul voltam az elejétől kezdve végig. Most 6-7 hetes terhes vagyok a kezdeti mell érzékenységen kívül semmi tünetem nincs.

2018. jan. 31. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

3. babát várom.

Elsőnél hánytam rengeteget. A másodiknál nem. De mellérzékenység volt mindkettőnél. Hányás a mostaninál sincs, a mellérzékenység meg kb 10 hetesen kezdődött csak.

Egyedül a heves szívdobogás, ami mind3nál jelen volt az elején, a többi tünet eltérő.

2018. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem első baba lesz de szerintem normalis! En semmit nem erzek a mellfajdalmon kivul, de azt nagyon. Most leszek 9 hetes es mult heten hallottuk a szívhangját :) 4 het mulva kell csak visszamennem, minden rendben van. En is kerdezoskodtem, de megnyugtattak, nem en vagyok az egyetlen aki jol viselte a dolgokat...nekem konkretan anyukam is ilyen jol viselte velem a varandossagot, es konnyen szult is ( remelem nalam is igy lesz :D) Minden terhesseg mas, orulj neki, hogy most jol vagy, en is orulok hogy nem vagyok rosszul, nem hanyok...boldog babavarast :)
2018. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

4. terhességem elején vagyok. Még nem voltam dokinál, de kb. 6. héten járok.

Első kislány, szinte nulla tünet. Kávé undor, kis émelygés és ennyi.

Második fiú, 0-24 émelygés a 16. hétig, majd 25. héttől újra a végéig

Harmadik fiú, kisebb émelygések voltak de el is múlt a 10. hétre

Jelenleg hétfő óta 0-24 émelygés....remélem nem akar kitartani sokáig.

Összesítve, szerintem simán lehet. Nekem is teljesen más volt mindegyik!!

Jó babavárást! Kb. ugyan abban a hétben járunk ;)

2018. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!