Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondot okozhat az alacsony...

Gondot okozhat az alacsony vérnyomás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Már 6 hete fekszem, csak az alapvető dolgokhoz kelhetek fel.

Korábban mindig inkább magas volt a vérnyomáyom, most meg 80/45-öt mértem. Ha felkelek, egyből szédülök. Állandóan alszom.

Gondot okozhat ez a babánál?


2018. jan. 31. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
igen, nyilván elájulhatsz. ha rosszul esel el akkor beverheted a hasad. ha fekszel és úgy ájulsz el az nem gond.
2018. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 75/55 ös lett mérve rendszeresen. Úgy 24hetes koromig. Azota olyan max(!) 90/65

Teljesen normalis terhesen , ha csokken a vernyomas es a pulzus felmegy...

A magas vernyomas a nagy baj

2018. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 75/48 körül volt végig. Sosevoltam rosszul, de ha rosszul vagy tőle akkor gond jelezd a dokidnak.
2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szintén alacsony vérnyomásos kismama vagyok, pedig többedik baba, vele van ez először, mindig szédülök, potyogok, de ahogy érzem hogy sötétül a világ, leülök bárhol, nehogy rosszul essek, ha ájulok. Doki szerint örüljek, hogy nem magas, és próbáljak sokat pihenni, nem szaladgálni ilyen szédülősen... Más dolgot, mint esetleges problémát, nem mondott.
2018. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!