Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok....

15 hetes terhes vagyok. Igazából az eleje óta sokat járok pisilni, de mostmár van, hogy 1 éjszaka 8szor kell kimennem. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Más tünetem nincs. Csak ez a sűrű pisilés....napközben is van, hogy 10 percben 3szor kimegyek és csak pár csepp jön, pedig úgy éreztem, hogy rögtön összepisilem magam. Ez normális? Most voltam laborban...gondolom ha valami bajom lett volna mondja a doki....más is volt így?
2018. jan. 31. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a 16-17. hétig kb aztán elmúlt. Már egy jó ideje nem voltam kint pisilni éjjel. 24hkm
2018. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ejjel, hogy 20 percenkent jartam tehat kb 30 szor. Normalis.
2018. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok. Egyszer elmentunk etterembe, emlekszem szinte vegig a wcre jartam, nem is tudtam enni rendesen :)
2018. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ahogy felállás a wcrol, nem túlzok, 2 perc múlva újra mennem kellett. Persze ez nem minden nap.
2018. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
31.hetesen még mindig előfordul ,hogy 3 percenként a wc t járom . Már beletörődtem. Az elején még elviselhető volt mert ugye nem úgy érzed ahogy mozog mint később. Mostanában elég sokszor fordul elő ,hogy mocorog és sikerül olyan jol célzottan betaláljon ,hogy egyből azt érezzem bepisilek mégha előtte jöttem is ki a wc röl :D
2018. febr. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy előttem is irják a vége fele is ez lesz kb fél óránként járok pisilni este is 35 hkm.
2018. febr. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pár cseppes inger azért van, mert pont rossz helyen fekszik a magzat :D


Nálam is voltak ilyenek, felálltam és már ülhettem vissza, vagy nagyon kellett pisilni és rohantam a wc-re és semminem jött. Nagoyn nem szerettem, de szülés után minden helyre jött :D

2018. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!