Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+5 napos terhes vagyok,...

17+5 napos terhes vagyok, délután illetve éjszaka rettenetesen fáj a hátam. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nálatok mikor kezdődött a hátfájás? Én járni is alig bírok már éjszaéka, ha pl pisilni fel kell kelnem...Ezen kívül a héten megjelent az első terhességi csík is. Eddig 2,5 kg-ot híztam, de az elmúlt két hétben úgy érzem elkezdett nőni a poci,egész látványosan. Nektek tapasztalat ezzel kapcsolatban?
2013. jún. 10. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mert növekszik a baba bent, és egyre nagyobb.

Bár nekem most szakad le a derekam, kb. 3 kg-os baba van bent+magzatvíz.

2013. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magamat, de én már a 12 . hét előtt ezt éreztem. Annyira fáj a hátam és a gerincem, hogy pihenés, alvás után alig birok megmozdulni. Ha kicsit több házimunkát végzek, már majd leszakad a hátam. Biztos , hogy a súly és a súlypont változása miatt van ez. Én sajátmagamhoz képest túlsúllyal estem teherbe, így már az a súly sem volt számomra megszokott, ami az első trimeszterben volt.
2013. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!