Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden rendben lehet "odalent"?

Minden rendben lehet "odalent"?

Figyelt kérdés

Múlt heten voltam hasi UH-n és volt szívhangja a picimnek (7hetes voltam) Februar 27 kell visszamennem csak, ha nincs problema. Nincs terhességi tunetem nagyon, mondjuk eddig sem volt a mellfajason kivul. Tudom akkor van nagy baj ha gorcsoles verzes van...de olyan is lehet hogy siman felszivodik vagy elhal es eszre sem veszi az ember mert nem urul ki.. tudom biznom kell magunkban de egyszer mar elveteltem es ugy felek a 12.hetig...

Igaz az ha mar volt szivhang kevesebb az eselye hogy elmegy? Annyira felek es olyan lassan telnek a napok. Koszonom a valaszokat!


2018. febr. 2. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj minden rendben veletek! Nekem többször volt pecsételésem mégis rendben vagyunk.

Azt olvastam, hogy terhesség elején a szívhang megjelenéséig 25% a vetélés esélye, szívhang megléte után csak 6%, 12. hét után már alig 1%.

2018. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Baj sajnos bármikor lehet. Nem csak a 12. hétig. Csak azután ritkábban történik meg. Mindenki attól fél, amit egyszer már átélt, vagy megtörtént a közvetlen közelében. Én az 'alig 1%'-ba tartozom, így hiába vagyok a 16. hétben; egyáltalán nem nyugodhatok még meg. Majd ha a kezemben tartom. Az a biztos.
2018. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom! Hat akkor sem teljesen :) akkor majd egy eletre szóló féltés kovetkezik :)

Boldog babavarast !

2018. febr. 2. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!