Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csütörtökön voltam orvosnál...

Csütörtökön voltam orvosnál el mondtam neki hogy a mult héten erős hasi fajasom volt. Meg vizsgált lent is fent is 😊 azt mondta hogy minden rendben. Csak van valami kis fertőzésem amire írt is fel gyógyszert . Szerintetek kezdetek félni?

Figyelt kérdés
A kerdesem az volna hogy vajon miért mondta azt hogy reméli hogy ki húzom a 37 -edik hétig? Azt is mondta hogy császár lesz több mint valószínű, mivel már a 35 -ödik hétenben vagyok és még nem fordult be a baba,és szerinte már 100%hogy nem fog be fordulni. Van olyan valaki itt aki nem húzta ki a 37 -edik hétig sem?volt valami gond a babával? 35hkm
2017. dec. 16. 13:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez le maradt, ma él kezdett nyilallni a hüvelyemben ez mitől lehet? Nyomja a baba az idegeket?
2017. dec. 16. 13:14
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem a fertozes miatt mondta (bar mert nem kerdezted meg??)

Lehet h megrovidult a mehnyakad es esetleg nyíltál is kicsit.


Amugy nekem is faros volt 34+6 hetesen irta ki a csaszart, 38+2 hetesen lett meg, tenyleg nem fordult meg


Vannak ritka esetek h megfprdulnak , vagy szules kozbe fordulnak meg.

De altalaban elso babával nem hagynak fatos babát megszülni (igen tudom, nem lehetetlen és nem lenne halálos de ma mar odafigyel sok orvos h a no ne szakadjon sokkal jobban mint ha befordulna a baba es ne kelljen barbár módszereket alkalmazni-fogó, vákuum, könyökölés)

2017. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a fertozestol volt azt mondta ,de azt nem mondta meg hogy miért gondolom ő látott valamit és azért is lettem január 22 rol 15 re írva. Köszönöm a válaszod :)
2017. dec. 16. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Maskor kérdezz rá, nem harap.:)

Amugy szívesen.

Fekudj sokat és pigengess

2017. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!