Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keressek fel egy magánorvost?

Keressek fel egy magánorvost?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Számolásom szerint 7hónapos 3 napos vagyok! Ma vpltam dokinál, azon kívűl, hogy lekezelő volt, szerintem rendesen sem vizsgált meg. Ma mikor készülődtem, észrevettem, hogy elkezdtem vérezni, borzasztóan megilyedtem, vigaszom annyi volt, hogy pont ma kaptam időpontot. Beértem a korházba, majd kijött az aszisztens, akinek említettem, hogy elkezdtem vérezni. Majd mondja, majd ezt megbeszélem az orvossal. Vártam kőkemény egy órát, majd behívott, megvizsgált, kérdem miért vérzem, azt mondja nem tudja. Mennyek át uhtra. Ott egyálltalán nem említették hogy milyen vizsgálat lesz, nem is mondtak, hogy igyak, én tudttom szerint ilyenkor hüvelyi ulltrahang van, mert csak így látszik a petezsák. Majd mikor másfél óra után sorra kerültem , akkor mondja a drnő, hogy feküdjek le és hajtsam fel a polóm, már akkor tudttam, hogy semmit sem fog látni. Így is volt, elküldött, mondta igyak és majd jöjjek vissza. Úgy is volt másfél óra után vissza behívtak és jóformán semmit nem tudtak mondani... azt mondták , látnak valamit, ami 9mm-es. Mondom mi? Se szívhang, se semmi... A kérdésem, az lenne, hogy kinél hogyan zajlott le az első vizsgálat, és hogy keressek-e fel másik orvost... Munkám miatt fontos lenne, mert sok vegyszerrel foglalkozom és félek, hogy ez miatt valami baj lesz
2018. febr. 2. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 7hetes 3napost akartál írni a 7hónapos helyett.

Ilyenkor már kéne lennie szívhangnak de ha a leírásodat nézem eléggé hanyagul vizsgáltak meg.

Én elmennék magánba sőt hogy őszinte legyek nekem meg sem fordulna a fejemben az sztk vagy a kórház a terhesgondozásra.

2018. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. 7hetes!!☺
2018. febr. 2. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!