Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előbb tudtam meg, hogy a...

Az előbb tudtam meg, hogy a nőgyógyászom nem vállal szülést, mit tegyek? Keressek mást?

Figyelt kérdés

A 35. hétig járhatok hozzá, utána átad egy másik orvosnak. Én ennek nem örülök, mert olyan orvost szerettem volna, aki elejétől a végéig velem van. Plusz nekem nagyon fontos, hogy nő legyen a nőgyógyász, ő pedig majd egy férfinak adna át. Eléggé kétségbe vagyok esve, nem számítottam erre. Tudnátok esetleg ajánlani jó nőgyógyászt, aki nem férfi?

9 hetes vagyok most.


2017. márc. 21. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Bírom az ilyen kérdéseket! Hol? Itt nálunk Nyíregyházán, igen tudok ajánlani. Jó lesz?
2017. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, lemaradt, hogy Budapest.
2017. márc. 21. 19:30
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Zala megyébe is tudok jó nőt :)
2017. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

9 hetesen bőven tudsz még orvost váltani.

Én is ezt tenném.

2017. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dr. Varga-Horgosi Ágnest( Bajcsy kórház) tudom ajánlani, most tért vissza szülési szabadságról.
2017. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 hetesen én váltanék.

Az én női nőgyógyászom sem vállalt már szülést, 6 hetesen megállapította a terhességet, legközelebb már ahhoz az orvoshoz mentem, akinél szülni szeretnék majd. Korrekt volt, ő mondta hogy járhatok hozzá, de persze ha szeretném a szülést is ugyanannál az orvosnál, akkor ajánl orvosokat.

Szintén nő, Honvéd kórház.

2017. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

dr. Csatlós Éva, 20. ker. Mindkét lányommal hozzá jártam terhesgondozásra, és nála is szültem. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, mind emberileg, mind szakmailag.

(Orvost én már most váltanék a helyedben.)

2017. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dr. Varga-Horgosi Ágnesre még egy szavazat! Én 04.05-én megyek hozzá :) Alig várom. Akkor leszek 7 hetes 3 napos :)
2017. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Dr. Balogh Beatrix, 3. kerület


Fiatal, de határozott felállású, volt, hogy vasárnap is felhívtam, mert probléma adódott, és rögtön segített. Árban sem gázos.

2017. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!