Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyingerrel mit lehet csinálni?

Hanyingerrel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. Émelygéssel kelek. A szagoktól folyton öklendezem. Multkor is kora reggel a semmit hánytam ki.

Gondolom nemsok mindent lehet vele csinálni. De hatha van valami praktikátok. Olvastam, hogy a kóla az jó. Mondjuk kívánom is.

Csak rossz. Az elsőnél semmi nem volt. És kivagyok. Néha még felkelni sincs kedvem olyan hányingerem van.



2018. febr. 3. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
B6 vitamin. Nekem bevált, sőt az orvos is ezt javasolta.
2018. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hideg víz, kóla
2018. febr. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem semmi sem vált be. Próbáltam a homeós bogyókat, a cocculine pár napig jó volt,aztán az sem segített. Gyömbér teát is, háztartási kekszet. Mindent amit csak lehetett. 12 hétig tartott ez az egész hányás,hányinger, minden a hányással indult a nap plusz amit ettem ittam kijött, lefogytam 42 kilóra. Kórházba kerültem vérzés miatt,ott egyáltalán nem hánytam,mikor hazajöttem újra előjött pár napra,de aztán már elmult.

Nekem a Canada Dry gyömbéres kóla hidegen segített valamennyit,jobban éreztem magam tőle. Üdv,és kitartás! Egy 36 hetes kismami.

2018. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Citromos víz

Mandula

Babakekszet

Magnézium+B6 vitamin

2018. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, háztartási kekszet akartam írni
2018. febr. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyers gyömbért rágcsáltam az első 3 hónapban.Elmúlt tőle a hányingerem.
2018. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jéghideg kóla
2018. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!