Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+2 naposan vajon a babát...

14+2 naposan vajon a babát érzem? Olyan néha mintha belülről kaparna a kis körmével.

Figyelt kérdés
szóval ez az érzés lehet hogy az? kb, két napja érzem főleg este amikor háton fekszem és tv-zek. hol itt hol ott érzetem egy párszor. Olyan mintha belülről kaparna :) de pár pillanat az egész :)

2018. febr. 4. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Erezheted. De 14 hetes gyereknek nincs korme.
2018. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem a körme, hanem a feje/lába/feneke. XD
2018. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ekkortájt éreztem először. 😊
2018. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom.ezt ilyen jelképesen mondtam mint ha azt érezném hogy a körme 😃😃
2018. febr. 4. 18:50
 5/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem kíváncsiságból: a 11 héten jelennek meg az ujjain a körmök ☺☺


"11. hét


Ha láttál már ilyen korú magzatokról felvételeket, tudni fogod, hogy a fej a test méretének körülbelül a fele. Ez majd, ahogy a baba nő, változni fog. Ezek a héten alakul ki a szivárványhártya, és megjelennek a kézen a körmök. A baba súlya körülbelül 7 gramm."


[link]

2018. febr. 4. 18:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Első gyereknél nekem is olyan volt mintha valaki símogatná belülről a hasamat, a másodiknál buborékolás volt.
2018. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!