Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek normális méretek 5+5...

Ezek normális méretek 5+5 hetesen?

Figyelt kérdés

Petezsák 14mm

Szikhólyag 3,9mm

Embrió 1,5mm szívpulzálás is látható

Egy hete 5mm petezsák volt csak.


Ezek megfelelő méretek? Egyáltalán 5+5 napos a terhességem?

Köszönöm a segítséget?


2018. febr. 5. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontos méreteket nem kaptam, de 5 hetesen még nem volt pulzálás.

A doki szerint mikorra vagy kiírva?

2018. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a következő uhn pontosítunk. Mert lehet idősebb 1-2 nappal de az embrió méret szerint nincs 6 hetes. Elméletben 10.03 a szülés napja, ami mensi szerinti. Kíváncsi vagyok ez jó e így, másoknál volt e ilyen.
2018. febr. 5. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsö uh-n menstruáció szerint 6 hetes voltam 12mm petezsák pár mm-es pulzáló embrió.

Azóta 19 hetesek vagyunk :-)

2018. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én október 4-re várom a tesót. Csütörtökön megyek csak terhesség megállapításra. Egyszer voltam már ügyeleten, tegnap volt egy hete. Beadtam, hogy feszül a hasam, és aggódok, mert pozitív lett a teszt. Ezért megnézett hüvelyi Uh-val az ügyeletes. Másfél hete akkor este volt 4 mm-es petezsákom, csak egy kis szürke borsószem folt látszódott. Drukkoljunk egymásnak!!
2018. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!