Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki hasznalt buzacsiraolajat,...

Aki hasznalt buzacsiraolajat, orbancfuolajat gatmaszirozashoz, hatasosnak bizonyult? Esetleg szules kozben is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 06:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!Most még nem tudok konkrétan hozzászólni a kérdéshez, de én használom a 34.hét óta a gátmasszázsolajat.Még van 1,5 hetem a szülésig, és én is kiváncsi vagyok, érdemes volt e!de kérdezősködtem ismerősöktől, volt olyan, aki 2800g-os babát ennek ellenére is gátmetszéssel szült, és van olyan is, aki 4300g-osat anélkül.És mindegyiknél első baba.Függ attól is szerintem, hogy milyen tágulékonyak alapjában a szövetek, és az olaj, csak ezt fokozhatja.Hány hetes vagy?
2010. jún. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
25 hkm.Nekem a 4. baba.Az elso kettovel automatikusan vagtak,11 es 14 eve.A harmadikkal nemvagtak repedtem.Azert erdeklodom hatha(bar keves esllyel)sikerulne vagas es repedes nelkul szulni.
2010. jún. 7. 07:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!