Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apasági nyilatkozat?

Apasági nyilatkozat?

Figyelt kérdés
Apasági nyilatkozattal kapcsolatba hova kell menni? Nincs fogadott dokim elvileg ők adják ki de hallottam már olyat is hogy az okmányirodába is el lehet intézni ez igaz?

2018. febr. 7. 14:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Kedves utolsó én is Miskolci vagyok de a nőgyógyászatról elzavartak mondván hogy ők nem adnak ki ilyen papírt.

Szóval én még itt elakadtam hogy nincs orvosi igazolásom. :/

2018. febr. 8. 03:01
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, nem kell hozzá orvosi igazolás, nekem se volt.A terhességi kisköny bőven megfelet.Győrbe csináltuk ugyan, de nem hiszem, hogy ez máshol ne így menne.
2018. febr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor fel hívok egy másik okmány irodát és meg kérdezem mert amit hívtam nem volt biztos benne a nő hogy kell e vagy sem.
2018. febr. 8. 17:08
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
En most csináltatom/tatjuk. Jovo kedden, es kerik a hivatalban a papirt, amit vedono ir meg azt odaadod az orvosnak,aki aláírja és a hivatalba ezt viszed magaddal+személyes iratok , aláírsz/tok 8 papír kb és fertig.
2018. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Védőnő ad egy igazolást, amit a nőgyógyásszal kell aláíratni.

Azzal az aláírt igazolással, a kiskönyvvel (tőlem kérték), szemèlyi okmályokkal és a pároddal együtt a helyi hivatalba kell bemenni.

Egy rakás papírt kell aláírni és már kezetekben az apasági nyilatkozattal jöttök el.

2018. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A védőnőm nem tud semmien papírt adni. Mondta is hogy ne hadjam magam le rázni és ha kell hívjam fel és beszél az orvossal vagy akivel kell ez ügyben hogy el mondja miért nem tud papírt adni. Ezért is kérdezem hogy van ez az egész.
2018. febr. 8. 21:24
 17/17 anonim ***** válasza:
Hat erdekes mert ez a torveny...
2018. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!