Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruácio elött milyen...

Menstruácio elött milyen állagú a méhszáj és hol helyezkedik el?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Változó, nem mindig nagykönyv szerinti. Nem is érdemes nézgeteni mert menzesz elott a legjobb doki se tapintja ki h mi várhato. Ahhoz 1 hetes késés kell legalább
2018. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden állapot mensire utalt még is terhes voltam... szerintem nem lehet rá adni. Sőt minden mensi előtt másmilyen volt. Soha nem azonos. Egyet tudok... ha terhes leszel nem kell semmit találgatni, lesz egyértelmű jelzés ami tényleg eltér a megszokottól. 7 évig próbálkoztunk mire sikerrel jártunk és tényleg olyan tüneteim voltak amiből elég egyértelmű lett a terhesség. Pedig én aztán minden hónapban találkoztam tünetekkel, de ez tényleg más volt. Kitartás!
2018. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Mi is 4 év után sikerûlt. Mindent probáltam néztem vizsgálgattam magam de mikor terhes lettem az igen meglehet érezni..... 😊Csak erre lettem volni kiváncsi de szerintem hagyom is. Nem érdemes magamba nyulkáni....
2018. febr. 9. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!