Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valakinél létrejött a...

Ha valakinél létrejött a terhesség, akkor milyen tapintás van odabent? A méhszáj hol helyezkedik el? Puha, vagy kemény? Milyen folyás van?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia , nekem elég kemény volt és bárhogy kepesztettem el sem értem. Valamelyik irányba el is hajlik, nekem jobb oldalra. Folyásom nem volt és azóta sincs, hallottam hogy többeknek több lesz és sűrű de ez nem feltétlen igy van. Egy 10 hetes kismami
2008. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
6%
szia!Ne tapogasd magad!!!!Ha nem vagy orvos nem tudsz megállapitani semmit!Max óhatatlanul is összeszedsz valami fertőzést!A teszt majd kimutatja addig meg vigyázz magadra és persze utánna is!
2008. ápr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megpuhul a méhed,de ez eleinte csak a szakavatott kezeknek észrevehető.Én megnéztem amikor megtudtam,de nem vettem észre semmit.Viszont 28 hetesen sárgás fojásra kaptam kúpot.Meglepődtem rendesen amikor feltettem!!!Teljesen más odabent minden!Olyan puha és kivehetetlen mi hol van.Hihetetlen!Folyás álltalában van,de nem törvényszerű.Fehér vagy szintelen,nálam ezek váltják egymást.A doki szerint ez normális,sőt jó is,mert tisztul a szervezet,nehezebben kapsz el valamit.
2008. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!