Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez beteges?

Szerintetek ez beteges?

Figyelt kérdés
14 hónapja szültem, most ismét terhes vagyok. Nagyon hiányzott a terhesség, a kórház, az orvosom, minden, ami ezzel jár. Most olyan boldog vagyok, hogy elölről kezdődik az egész. UH-k, nst, minden. Szerintetek ez furcsa?

2018. febr. 8. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Nyilvan a figyelem hianyzott ami ilyenkor rad iranyul a baba miatt.
2018. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert a Férjem se változott meg, ugyanúgy csináltam mindent, nem vagyok az a tipus. Még titok a terhességem, de már most élvezem az egészet.
2018. febr. 8. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne furcsa? Babát várni szép dolog.
2018. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. én két gyermeket szültem. ugyanezt éreztem a másodiknál, és ugyanilyen boldog lennék egy harmadiktól, habár kettőnél megállunk, anyagi és fizikai okok miatt
2018. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben törődsz is a gyerekeddel és nem csak a terhességet imádod akkor nincs semmi gond. A baj ott kezdődik ha nem szentelsz elég figyelmet a gyereknek hanem máris az újabb terhességen jár az eszed.
2018. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen törődöm a gyerekkel. Imádom az anyaságot, 4-et babát tervezünk:).
2018. febr. 8. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a várakozást szerettem. Tudtam, hogy ott van mocorog stb. És vártam, hogy a karomban tartsam.

A vizsgálatokat meg a többi macerát utáltam.

Szóval nekem fura, hogy ezek hiányoztak.

2018. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!