Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 36 hetes Uh-n.2800gr...

Ma voltam 36 hetes Uh-n.2800gr körüli a babám. Az átlagos súlynak számít? Csak azért kérdezem, mert a velem egyidőseknek sokkal kisebb a picurkája, pedig szerintem elég nagy hasuk volt!

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az én babóm 2470gr!:) Szerintem teljesen jó ez a súly!:)
2010. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális én pont ekkora sújjal születtem és egy teljesen átlagos baba voltam a párom több mint 3000g-mal született.A sajátomról még nem tudok nyilatkozni mert még idő amíg kibújik.Könnyű szülést :)

19hkm

2010. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ilyen körüli babák voltak ma velem és én is azt hittem ilyen súlyt mondanak,de nem így lett!
2010. jún. 7. 15:05
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Arra számítok,hogy nem lesz olyan nagy ,mert akkor csak könnyebben megszülöm.Így is rettegek a szüléstől!:(
2010. jún. 7. 15:06
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem nem tudták megtippelni rendesen, egyátalán nem mérvadó, h mit mond az orvos ilyenkor súlynak....nekem egy kg-t tévedett, ill. én a 38. héten szültem, ő akkor akart jönni
2010. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mekkora súllyal született a babád?
2010. jún. 7. 15:37
 7/15 anonim ***** válasza:

szia!Nekem is ilyen adatot saccoltak ennyi idősen és azt mondták, hogyha a minimumot hízza hetente, tehát 200g-ot, akkor olyan 3600-3700g-os lesz.De mi van, ha a míximumot hízza, azaz 300g/hét?Hát arra is fel kell készülni akkor,tehát 4000g körüli lesz a bébi.Nekem is első baba, de nem csak a mérettől függ, hogy milyen nehéz a szülés, hanem attól is, mennyire rugalmas a szervezeted, és milyen könnyen tágulsz.Gyors és problémamentas szülést, vigyázz magadra:)

38+3 hetes km

2010. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a BDP alapján (fej harántátmérő) becsülnek súlyt. Ez nem biztos, hogy pontos. Ne aggódj előre ezen! És ne rettegj a szüléstől! Igaz, hogy fájdalommal jár, de megvan a végén a jutalmad, egy gyönyörű kisbaba! Megéri a szenvedést hidd el, én már másodszorra vállalkozom rá :-)
2010. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3 kg felettire mondták egy hónappal a szülés előtt és a fiam 2650 g-al született, de mondjuk az én hasam nem volt akkora, mint a többi babásnak, furcsáltam is, h már ekkora a gyerek
2010. jún. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ!Mindenki9nek jó babavárást és sok egészséget!:)
2010. jún. 8. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!