Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

1 nap késés után negativ teszt. Lehetek attol még terhes?

Ma kellett volna megjönnie. Terhességi teszt negativ. Lehetek attol még terhes?

Keress kérdéseket hasonló témákban: negatív, teszt

febr. 13. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
Védekeztél ?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 13. 18:12 Privát üzenet
1 nap késés miatt ne parázz be.Ha meg babát szeretnél,akkor pár nap múlva meg kellene ismételned a tesztelést.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 13. 18:32 Privát üzenet

Első nem a kérdésre válaszolt!

Szerintem várj még pár napot és csinálj új tesztet.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 13. 19:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ovuláciokor voltunk egyûtt a férjemmel mikor jó nyálkás folyásom volt. 3 napja szurodik a méhem és a höm is fennt van. 36.7.

Az elsö babámnàl beágyazodàsi vérzés is volt és a menszesz elötti napokban és utána is inteziven görcsölgettem de most semmi.

Ebböl gobdolom hogy nem vagyok terhes. Csak kicsit fura hogy a menszesznek semmi jele még...

# 4/4Időpont febr. 13. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4 napja késik, lehet baba?
Lehetek terhes?
Lehetek még terhes?
8nap késés után negatív teszt. Mostmár 16napja késik. Lehet hogy mégis terhes vagyok?
Jart valaki. ugy hogy menses utan tobb nappal. Lett pozitiv a teszt? 4 napja kesik bal oldalt szur negativ teszt.
Ma 10 napja késik a menszeszem, egy nap volt hogy nagyon pici barnázásom volt. Párommal nem szoktunk védekezni. Mennyi esély van rá hogy baba? Nagyin szeretnénk

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!