Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki hasmenés...

Van olyan kismama aki hasmenéssel küzd?

Figyelt kérdés

Már az elejétől kezdve sűrűn van hasmenésem. Van, hogy egy-két napig normális után két napig napi 5x hasmenés.

Doki nekem azt mondta, nincs fertőzés semmi, a terhesség okozza. Nem nagyon lehet vele mit kezdeni.

Nektek van valami bevállt praktikátok hasmenésre?


2018. febr. 14. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Leggyakrabban a magnézium okozza, ha te szedsz. Nekem középidőtől volt, szerintem egyszerűen a magzatmozgásoktól. De legrosszabb esetben a hormonváltozás élesíthet autoimmun hajlamokat, így valamilyen ételre való intoleranciát vagy érzékenységet is (glutén, tej, tojás a leggyakoribbak).
2018. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

17 hetes vagyok és napok óta ezzel küzdök,nem görcsöl a hasam semmi előjele nincs úgymond,csak jön.

Én is a magnéziumra gondoltam,de én most váltottam a béresre és én erről a fajtáról pont ezt olvastam.

2018. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lehet a magnéziumtól mert amióta szedem rosszabb lett.

Bérest szedek én is, de még nem hallottam, hogy az kimondottan ilyen lenne. Lecserélem és kipróbálok másikat.

Köszönöm a tippet!

2018. febr. 14. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem.is surun van, eleinte azt hittem a magnezium az oka. Mert ha nem szedtem nem volt. De most kiderult h nem mert nem szedem es volt 3 napig.


Nekem pl elobb kezdodott mint hogy pozit teszteltem. Van ilyen.:)

HIDD EL!!!JOBB,Mint a székrekedés. Foleg a vege fele. Nekem multkor volt es azt hittem ott maradok a wcn... durva :/ nagyon rossz.

Persze a hasmenes se egy álom.

Csokkentsd a magneziumot de el ne hagyd teljesen.:)

2018. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok 36hetes
2018. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tusom mennyi idős vagy de nekem a teszt utáni 6het durva hasmars volt. Bármit ettem azonnal WC. Na azután marha jó m most meg mar alig tudok elmenni, jön a szekrwkedes .... Ha nem túl durva inkább hasamenes legyen mint a szekrekedes. Na az igazán szar úgy :)
2018. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziiia Nekem 5-16 hetig napi szinten volt 3-4 szer ..... semmi nem segitett rajta , de aztan csak normalizalodott.

Most a masik veglet ...... hat jobb volt a hsmenés 34hkm

2018. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!