Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, második terhességem. Nem érzem még a baba rugdosását, azt érzem, ha neki nyomja magát a hasfalamnak, de azt sem minden nap. Normális ez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális, persze. Főleg ha teltebb alkat vagy és emiatt vastag a hasfalad, vagy a méhlepény mellső fali- az sokat tompít.


Én most a 2.-at a 16. héttől érzem, de nekem -sajnos- a méhszájon van a placenta.

2018. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.20hetesen nem kell még minden nap érezned.Boldog babavárást:)
2018. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
19 hetesek vagyunk mellsöfali lepénnyel. Hasonló "problémával" mintha már éreztem volna pár napja hogy mocorog, de azóta sem érzek konkrétat... pedig olyan jó lenne már. :-)
2018. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vékony testalkat vagyok, mondjuk izmos volt a hasam, lehet, hogy emiatt is érzem kevésbé.

Éreztem már buborékolást, meg azt, hogy oda nyomja magát!

Nem aggódom, mert amúgy minden rendben van, eljön még ez az idő is ! :)

2018. febr. 7. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok vékony testalkat, duci sem, de hasonló kis motoszkalás mintha lenne néha pl ha beülök az autóba egy 10 perc után bal oldalt lentebb érzek kis kaparászást. Egy este volt hogy erösebbet éreztem, de azóta se olyat. Én pénteken megyek genetikai uhra, remélem minden rendben van a kisasszonnyal :-)
2018. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az "odanyomja magát",az valójában keményedés?! Nekem ugyanez volt második babával és később jöttem rá, hogy nem ő nyomta oda magát, hanem keményedik a hasam. A mozgás meg nyugi, pár hét és intenzív lesz az! :)
2018. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám annak, mert érzem, hogy szinte körbe megy a pocakban! :)
2018. febr. 7. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!