Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem nagyon érzem, hogy nőne a...

Nem nagyon érzem, hogy nőne a hasam. Most vagyok 15 hetes, de nem érzem, hogy nagyobb lenne a haskóm, mint 12 hetesen? Vagy csak megszoktam? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ezzel én is így vagyok, 17 hetes vagyok és az utóbbi 1 hónapban olyan mintha nem nőtt volna a hasam
2007. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, ilyenkor még a medencében növekszik a méh és csak később emelkedik ki belőle, akkor látványosabb a növekedés. Az elején hirtelen megindult változások szembetűnőek voltak, de az egyéni, mikor látszik a pocak igazán.
2007. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ne aggódj minden ok.A babád folyamatosan nöl.Majd ke´söbb fogod észre venni,hogy már nem látod a lábujjaidat.

Boldog babavára´st.32hetes kismama.

2007. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nyugi! Én is mindíg azt néztem, hogy másnak mekkora hasa van, az enyém meg sehol sincs hozzájuk. Persze azt nem tudtam, hogy mennyi idős terhesek. :)) 16. hetesen mentem AFP-re, és akkor jegyezte meg a nővérke, hogy milyen helyes kis pocim van. Nagyon vártam, hogy nekem is látszon már végre, hogy babát várok.

Na ne félj, lett is akkora hasam mint egy boroshordó. :)

Elég lesz azt cipeli az uccsó 3 hónapban!

Türelem, meg fog nőni.


Gratula a babához.

Egy 14 hetes kicsilány anyukája.

2007. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is ez a "problémám", szerintem semmi nem nőtt a hasam (19 hetes vagyok), de 2 héte a védőnő lemérte a haskörfogatot (azt hiszem így hívják) akkor 90 cm, volt most két hétre rá már 96 cm lett, nagyon megörültem neki. Szerintem érdemes méregetni, mert így legalább megnyugszol mert tudod, hogy tényleg növekszik a hasad, ha nem is látványosan.

Jó babavárást!

2007. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. 18 hetes vagyok és ma jegyezték meg a munkahelyemen, hogy már látszik a hasam.
2007. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is mindig azt hiszem, hogy nem nő de ez nem így van.Te minden nap látod nem érzékeled annyira.Biztosan nő.18 hetes kismama
2007. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!