Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy a párom...

Az normális hogy a párom terhességem alatt egyetlen egyszer sem nyúlt hozzá a hasamhoz?

Figyelt kérdés
Meg se fordult a fejében. Ha este átölel, akkor is úgy teszi nehogy a hozzáérjen a hasamhoz. Pedig nekem jól esne. 30+ hetes kismama

2018. jan. 29. 11:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk beszéld meg ezt vele.
2018. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, lehet fél, hogy valami fájdalmat okoz neked.
2018. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az normális, hogy valaki 30+ héten keresztül nem mondja el az élettársának, ha valami problémája van?
2018. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy férfi aki vágyik a babára megfogja a párja hasát főleg ha rugdos. Legalábbis férjem imádta.

Kérdezd meg tőle mi a baj. :)

2018. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Normálisnak normális. Valószínűleg azért nem fogja mert idegenkedik tőle/ furcsa neki/ nem akar esetleg fájdalmat vagy bajt okozni vagy hasonlók.

Azért ez egy hatalmas változás a testeden, neki kevesebb ideje van megszokni mint neked a saját bőrödben.

Beszélhetnél vele erről, de esélyes hogy nem akarja megfogni ha eddig is kerülte és ezen meg fogsz sértődni.

Szerintem lépj túl ezen, majd fogja a babát ha megszületik. :)

2018. jan. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs ebben semmi. Az én pàrom pl ijesztőnek találta még a látványt is, a szüléskor meg szìve szerint még a placentát is megtapogatta volna, úgy érdekelte a dolog 😑
2018. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem az, legalábbis az én férjemből kiindulva aki minden este jóéjt és minden reggel jóreggeltet kíván a babának (pocaknak) sőt néha csak úgy is elmondja neki mennyire imádja már most.

De az sem normális hogy ezt te 30+ hétig nem tetted szóvá miközben ennyire zavar. Én szoktam szólni neki ha valami zavar mert szerintem a kommunikáció egy kapcsolat egyik alapja. 24hkm

2018. jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
30 hét alatt nem sikerült megbeszélni egy ilyen apró-cseprő dolgot? Mi lesz, ha valami igazi megbeszélnivalótok lesz?
2018. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Van ilyen, az én férjem sem fogta meg magától soha mikor az első gyermekünket vártam. Ha én odatettem a kezét, hogy most, most rúgdos, azt élvezte, de magától sohasem jött. Most a másodiknál már bátrabb egy kicsit, de azért nem simogatja sűrűn.
2018. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Az enyém sem nagyon mutatja ki mit érez ezzel kapcsolatban. Mikor írtam neki hetkoznap hogy mar szepen mozog a baba, irta hogy de jooooo ! Azt hittem tobbet fogja kerdezni mozog e , vagy simogatni.... ritka! Bar meg nem tul nagy a pocim. 19.hét . Hat, ők maskepp elik meg...
2018. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!