Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhen kívüli terhesség tünetei...

Méhen kívüli terhesség tünetei kinek hány hetes korban jöttek elő?

Figyelt kérdés
Jelenleg 6+5 hetes vagyok. Pozitív teszt után (4+5 naposan) voltam nőgyógyásznál, de nem volt UH vizsgálat, mivel elvileg nagyon korán mentem. Mondta hogy menjek vissza 3 hét múlva. Jövő héten leszek 7+5 akkora van ismét időpontom. Nem tudom, hogy a hormonoktól zavarodott meg az agyam, de elkezdtem parázni, hogy mi van ha méhen kívüli?! Nem túl késő 8.hétben orvoshoz menni? Tudom, már nem tudok mit csinálni. Na szóval, tünetem semmi különös nincs. Mellfeszülés, fáradtság, puffadás. Beágyazódási vérzésem nem volt, két hete nagyon nagyon enyhe mensi szerű görcs volt pár napig és ennyi.

2018. febr. 15. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Méhen kívülivel már véreztél volna. Az gyakori korai tünet illetve a folytonos halvány pozitív teszt. Ne legyél buta biztos nem méhen kívüli. Nagy görcseid lennének már. Gyakorlatilag ahogy az embrió elkezd kifejlődni már okozná is a panaszokat. 5. hét végén 6.héttől már mérhető a mérete. A méhen kívüli elég egyértelmű jelzéseket ad.


Boldog babavárást.

2018. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már lennenek tüneteid...


Unokatesómnak 6 hetesen már eldurrant a petevezetéke..:(

2018. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is úgy gondoltam, hogy a méhen kívüli már korábban problémákat okozott volna, csak itt olvasgattam, és kb mindegyik ilyen kérésnél volt hozzászóló aki a 8.hétben került kórházba és az életéért küzdöttek. Úgy vettel ki mintha mindig ugyanaz a hozzászóló lett volna, de gondoltam felteszem a kérdést, hogy megtudjam mennyire gyakori a késői felismerés.
2018. febr. 16. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én épp most vagyok méhen kivüli terhes. 9. hétben járnék, de valahol elhalt az embrio. Nálam az 5.héten már vérzést okozott, de mivel nem látták uh-n vetélésre gondoltak. Most korházban vagyok, mert csökken a hcg, a felszivódást várják, hogy ne kelljen a petevezetéket kivenni. 1.terhesség :(
2018. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Decemberben volt méhen kívülim. 7 hetes voltam amikor elkezdtem vérezni (enyhe menzesz szerű volt). Bementem az ügyeletre, aznap este műtöttek is. Semmi fájdalmam nem volt. Viszont ez nagyon ritka. Boldog babavárást.
2018. márc. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!