Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen erős hatású...

Másnak is ilyen erős hatású az Utrogestan? (lejjebb)

Figyelt kérdés
most szedtem be az első szem urogestan oral tablettát, és rá 1 órára borzalmas fáradtság lett úrrá rajtam, de annyira, hogy nem tudtam befejezni a mosogatást, mert úgy éreztem összeesek a konyhakövön és elalszom. Miért van ez? Tapasztalt valaki ilyet? Hogy fogok így dolgozni? El fog múlni?
2010. jún. 7. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:

biztos az urogestantól volt? a terhesség nem lehetett az oka? :-) bocsi, de tényleg.

én nem az oral szedtem, hanem a hüvelyit használtam és nem voltam. esetleg próbáld meg, ogy reggel veszed be.

2010. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány szemet kell szedned egy nap?Nekem 3x1-et kellett,rám úgy hatott,hogy délelőtt elvoltam,megebédeltem és déltől 3-ig mint akit ketté vágtak aludtam mint a bunda,egyszerűen le kellett feküdnöm,ha valahová mentünk akkor is minden bajom volt,alig vártam,hogy otthon legyünk.Sajnos emiatt éjszaka viszont fenn voltam,nem tudtam aludni,így "szenvedtem" végig 13.hétig(addig kellett szednem)Hány hetes vagy?Szedsz még valamit?
2010. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neeem, még most tarthatok a beágyazódásnál! Csak az orvosom azt mondta, erősítsük kicsit a méhnyálkahártyámat, az nem árthat, és volt egy vetélésem is, úgyhogy ezért a tabletta... Ha reggel veszem be, akkor a munkahelyemen tuti elalszom, azt nem tehetem. Megpróbálok nem aludni. De komolyan, úgy érzem magam, mint aki 2 xanax-ot szedett be. :(
2010. jún. 7. 21:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én is 3x1-et szedek.
2010. jún. 7. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is szedtem és semmi nem volt! Mivel az elején vagy így szerintem inkább terhességi tünet! Szedj mellé magnéziumot!

Bár én azzal is aludtam!:-)

2010. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!