Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges menstruáció ellenér...

Csersznyefa kérdése:

Lehetséges menstruáció ellenére terhesség?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék babát,párommal nem védekezünk,vagyis csak megszakítással,már hosszú évek óta.Az esedékes menzesz előtt most három nappal jött meg ,mellette voltak tüneteim,enyhe hányinger,szédülés,mellfeszülés.Már attól tartok,hogy ezeket a tüneteket én produkálom,mert szeretném a terhességet.Volt már köztetek olyan aki terhes volt menzesz mellett?

2018. febr. 16. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán lehet. Nekem ez volt most nemrég, de az korábban volt és sokkal, de sokkal kevesebb.


Egy dolgot nem értek, ha szeretnék gyereket miért szakítjátok meg az együttlét végét. Ha megfelelően alkalmazzátok ritkán lesz belőle terhesség. Természetesen lehet, de kicsi az esélye.

2018. febr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnétek érdemes élesben próbálkozni, mert így inkább arra van esély, hogy nem sikerül. Nem lehetetlen, de mégiscsak... Menzesz mellett szerintem nem vagy terhes, persze vannak kivételek, egy tesztet megér.
2018. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.Pms tüneteid is voltak és meg is jött.

Ha valóban időben megszakítjátok az aktust és nem szexeltek egymásután kétszer,akkor aztán várhatod,hogy az előváladéktól teherbe ess.Nagyjából 0.000001% esély van rá.

Miért van olyan érzésem,hogy csak te akarod ennyire a babát..

Gondolom a párod tisztában van vele,hogy hogy készül a gyerek,éppen emiatt nem akarja élesbe csinálni.

2018. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 3 évig szexeltem megszakítással a párommal. Ma 36hetes terhes vagyok. 29-30 hetesen állt el csak a vérzésem de! nekem volt egy balesetem ami kapcsán megsérült a petefészkem e miatt véreztem tovább. A mellfeszülés és szédülés az a menstruáció egyik kisérő tünetei. Szerintem tesztelj és akkor biztos hogy megkapod a választ.
2018. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól gondoltátok, a terhességet én szeretném jobban,de ha már az lennék szerintem a férjem sem bánná,van már gyerekünk,akkor ott élesben ment és egyszerre "sikerült".Azóta megjött úgy,hogy sajna nem.Talán majd legközelebb!
2018. febr. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!