Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt egy hónap, teszt...

Kimaradt egy hónap, teszt negatív lett, többi lent?

Figyelt kérdés
Egy hónapot kimaradt a menszeszem,és azóta megint meg kéne,hogy jöjjön de semmi jele annak,hogy meg akarna,valamelyik nap félórácskát fájt alul a hasam és ennyi,egyébként mindig össze vissza jön meg,sose időben(28napra) pl.ha megvan. 20.-án akkor következő hóban csak 30.-a körül jön meg újra,és borzasztóan fáj olyankor a mellem,derekam és a hasam is görcsöl,csináltam egy tesztet,délután ami negatív lett. Jan.közepén kellett volna megjönnie,és most februárba 10.e körül. Hányingerem néha van,de alapból is szokott néha lenni,de most többször volt. Érzékeny tesztet csináltam. (10) Valaki aki tud esetleg normális választ adni/segíteni esetleg annak nagyon megköszönném,illetve csináljak hét elején mégegy tesztet ha addig sem jön meg? És ti milyen tesztet ajánlotok?

2018. febr. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem terhesség. Menj orvoshoz, csináltad hormon kiértékelést.
2018. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Felesleges tesztet csinálnod, mert már a második mensid jönne 3 nap múlva kb tehát a teszt már vígan kimutatná.


Viszont hormon gond lehet, illetve évente egyszer normális, ha kimarad a mensi. Ha most se jön meg menjél dokihoz, mert valami nem stimmel. Baba biztos nincs. Az is fontos, hogy mekkora hosszúak a ciklusaid.


Általában rendszeresnek az számít ha két max 3 napos eltérésekkel állandóak. Pl 30-33 napos, 28-31 napos. Nagyobb kilengés szintén nem normális. Ha babát is terveztek mindenképp javaslom a kivizsgálást, nem éri meg halogatni. Idő az is mire mindenre fény derül meg az is, hogy utána rendbe jöjjön.


Sok sikert!

2018. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :) Ha most sem jőn meg mindenképp el megyek orvoshoz. Egyébként teljesen össze vissza szokott meglenni,és nagyon sokáig is tart. (9-11nap)első 3napban nagy a vérzés,10percenként kell járnom wcre.. majd kezd csillapodni,és van hogy 2hétig is meg van,ez sem normális szerintem..
2018. febr. 7. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos,ez nagyon nem normális.Én már korábban felkerestem volna a helyedben az orvost.

Reméljük,azért semmi komoly.

2018. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!