Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, sosat...

6 hetes terhes vagyok, sosat sossal eszek, de nem vetem meg az édességet sem. Szerintetek fiú vagy lány babát várok?

Figyelt kérdés

Kovászos uborka, elsozott ételekkel elem a napjaimat, de csoki is be be csúszik néha. Eddig egyáltalán nem vagyok rosszul, viszont vékony vagyok, a hasamon már észre vettem valamit és a melleim is kétszer nagyobbak. Ovulaciokor csinaltam tesztet, azelőtt 4 nappal és pont aznap voltunk együtt, utána levő nap új tesztet csinaltam és már negatív volt. Szerintetek milyen nemű baba lehet?:) Kisfiút nagyon szeretnénk.

24/



2018. febr. 16. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem gyereket vársz...
2018. febr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%

Mindkét gyerekemmel ugyanezt kívántam.

1 fiam és 1 lányom van.


Ez egy baromság amúgyis, SEMMIT nem jelent hogy mit kívánsz.

2018. febr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem hasmenésed lesz ha így folytatod, meg plusz 15 kilód. Inkább a magyar helyesírás szabályait olvasgasd az össze vissza zabálás helyett. Értelmes ember tudja, hogy ebből nem lehet a gyerek nemére következtetni, csak a későbbi helyesírására.
2018. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy kislány vagy kisfiú? Ha valaki őszintén vágyik egy gyerekre, akkor mindegy neki milyen nemű... az evésen meg nem múlik semmi. Majd a 12 hetes genetikain talán megmondják...
2018. febr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!