Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ízesített ásványvízet lehet...

Ízesített ásványvízet lehet fogyasztani ugye? Nem bírom a sima vízet meginni csak a Jana citromos vízet!

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt imádtam. :-) Persze, hogy lehet inni.
2010. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi csak gondoltam nehogy káros legyen a picire ha sokat iszok!
2010. jún. 7. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább igazi citromot tegyél bele, ne ízesített dolgokat igyál, mert azok műanyagok.
2010. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Húha ...
2010. jún. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem káros a picire, nem lesz tőle semmi baja, pl fejlődési rendellenessége, ha erre gondolsz. Én szüléshez is ilyet vittem be, de azért, mert olyan kupakja van, amiből fekve könnyű inni.


De az édesítőszerektől tényleg nem árt tartózkodni. Ha iszol valami üdítőt vagy gyümölcslevet, én azt tanácsolom, hogy nézd meg cukor van-e benne, vagy édesítő, és a cukrozottat idd inkább, ne a műanyagosat.

2010. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában a zöld kupakos vizeket részesítem előnyben, de szoktam ízesített apentát is inni. Bár cukros, de van olyan is ami csökkentett cukortartalommal készül, de ha csak vizet kellene innom nem bírnám:) egyes ételek után jólesik valami ízeset inni:):)
2010. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!