Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba lehetséges? Valakinek...

Baba lehetséges? Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Januárban kimaradt a menstruáció (ami nálam nem meglepő mivel sosem ugyanabban az időben jelentkezik),de most februárban sem jelentkezett még és már kellett volna...Két napig ha wc-re mentem es megtöröltem magam enyhén barnás maradt a papír,de ennyi.Hányigerem van,enni nem tudok rendesen (annyira ideges vagyok más dolgok miatt hogy nem tudok semmit letuszkolni a torkomon),a fejem fáj és nagyon fáradékony vagyok.Megkívánok dolgokat néha,kiborulok a család szerint semmiségeken és sírok (példa tegnap láttam hogy beadnak egy injekciót valakinek és elkezdtem sírni mert sajnáltam)...

Párommal többször is voltunk együtt előző hónapban is,most is...Tesztet egyenlőre még nem csináltam,félek kicsit hogy negatív lesz,mert sajnos eddig mindig az lett pedig egy ideje próbálkozunk már...



2018. febr. 17. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos ezt csak a teszt tudja megmondani. Amilyen tüneteket leírsz (pl.: hányinger) azok akár jelenthetik, hogy 6-7 hetes terhes vagy. A barnázás szerint viszont lehet most volt beágyazódás, ha terhes vagy. Sajnos teszt nélkül tényleg nem lehet mit mondani. Lehet az vagy, de lehet nem. Sokan akik szeretnének gyereket mindent terhes tünetnek vélnek. Ez nem bántás, hanem sok ilyet olvasni itt, az ember reménykedik.


EGY SZÓ, MINT SZÁZ (mert amit leírtá az semmit nem jelent): TESZTELJ!!!

2018. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tesztelj, ha negatív, akkor is fordulj orvoshoz, mert ha felnőtt nő vagy, akkor nem normális, hogy nincs beállt, rendes ciklusod. Vizsgáltasd ki magad. Mert az, hogy 2-3 napos eltérések vannak a megjövetelek között, tehát nem napra pontos, az nem gond, de az, hogy össze-vissza jön meg és ki is maradozik, az valamilyen gondra utal.

A tüneteidet meg legalább annyira okozhatja hormonprobléma, amit az össze-vissza megjött vérzésed is igazolna, egy betegség, vagy bármi, nem feltétlenül terhesség.

2018. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!Vettem tesztet reggel meg holnap megyek dokihoz is.Remélem bajt nem fognak látni...
2018. febr. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!