Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek a felelem ellen?...

Mit tehetek a felelem ellen? Missed ab.

Figyelt kérdés
Sziasztok, sajnos nemfejlodott ki a terhessegem es missed ab.om lessz. De nagyon rettegek tole amiket olvastam ittis h, faj nagyon a tagito felhelyezese es stb. 2napra kell befekudnom amit nemertek mert sokan irtak h csak este fekudtek be masnap mutet es johettek haza, elso terhessegem lett volna. Leirnatok aki atesett ilyenen hogy tette tul magat rajta? Van hogy egesznap csak sirnak es van hogy sirok is a mutettol. Korhazban normalisan viselkednek majd velem?

2018. febr. 17. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.Sajnos én is átestem a műtéten,annyi hogy én nekem nem adtak tágítót mert már szültem,pluszban megindult a vetélés csak befejezték műtéttel.Este mentünk be,kb 10 perc volt a műtét.Reggel már jöhettem is haza.

Ennyit tudtam segíteni,félni nem kell mert gyorsan megy és utána sem lesznek fájdalmak, vagy is nekem nem volt.

Kitartás és fel a fejjel,sikerülni fog újból.

Üdv 18 hkm

2018. febr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En ev elejen estem at missed ab-on, mivel kulfoldon elek a korhazi ellatast nem reszletezem. Roviden annyit, hogy nagyon figyeltek ram es torodtek velem. Eddig 3 missed ab-om volt. Az elso kettonel itthon elveteltem es nem kellett a muvi beavatkozas. A harmadiknal viszont 10 oras szenvedes utan sem tisztultam ki. Bementunk a korhazba es este megcsinaltak a beavatkozast, engem nem tagitottak mert mar eleve ki voltam tagulva. 40 perces volt a beavatkozas ugyhogy mikor felebredtem el sem hittem hogy vege. A mutet utan meg egy par napig gorcsolgettem de ez normalis, de mar alig vereztem utana. Fizikailag gyorsan felepul az ember ha nem volt komplikacio. A lelki resze az pedig szemely fuggo. En probaltam tartani magam vegig, foleg hogy lattam, hogy ez most a ferjemet jobban megviselte. Az elso hetekben szinte napi szinten elsirtam magam, de probalok elore tekinteni es remenykedem abban hogy a kovetkezo terhessegel nem lesz baj.

A lelki fajdalom amit ilyenkor egy no atel az leirhatatlan. Azt tanacsolom neked hogy sird ki magad, gyaszold meg a vesztesegeteket es utana fel a fejel. Nagyon sok erot, kitartast es gyors felepulest kivanok neked.

2018. febr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem tavaly ilyenkor volt. Este befekudtem, masnap delutan johettem haza..este feltettek a tagitot ami kellemetlen volt, de ki lehet birni. Szamomra egy fejfajas rosszabb. Engem kb olyan delben mutottek ugyhogy eleg sokaig fent volt, be is lazasodtam miatta. 😕 A lelki resze engem magyon kiakasztott honapokig kivoltam lefogytam nagyon. 4 honap kellett hogy ossze szedjem magam.

Fel a fejjel nem lesz semmi gond tul kell rajta lepni es csak elore nezni.

En most ujra babat varok 16hetes vagyok.😊

2018. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,


nekem fél éve volt. Bár én elkezdtem vérezni, azonnal kórházba mentem és nagy meglepetésemre befektettek. két napig bent feküdtem úgy hogy nem tudtam mi fog történni. Szörnyű volt az a pár nap. Sokan kedvesek voltak, de sokan nem. Egypár doki bunk0 volt, hogy miért vagyok itt, miért nem otthon menstruálok... Egyfolytában sírtam, főleg úgy hogy a szobában 4 kismama volt rajtam kívül akik már a 35.héten túl voltak. Nem igazán akartak velem beszélgetni. nagyon egyedül voltam. Aztán utolsó nap mikor az orvosom mondta, hogy nincs mit tenni missed ab lesz kicsit megnyugodtam. Végre tudtam, hogy mi lesz. Szerencsére tágítót nem kaptam mert ki volt nyílva a méhszáj. De elvileg az csak kellemetlen és nem fájdalmas. Soha életemben nem voltam kórházban elhiheted mennyire féltem a műtéttől. De elkábítottak, kb semmire sem emlékszem, érezni max menstruációs görcsöt éreztem műtét közben. De annál nagyobb fájdalom nem volt. Műtét után miután aludtam félálmomban kezdtem érzeni a méhemben egy megkönnyebbült jó érzést. Felébredés után is minden oké volt. Nagyon nagyon finom jó érzés volt fizikailag a méhemben. A lelki részét könnyen feldolgoztam, mert eleve úgy állok a terhességhez, hogy minden 4. baba elmegy. Ez természetes szelekció, és inkább a természet döntsön, ne én a 12.héten. Sajnos a nők nem beszélnek erről, pedig nagyon gyakori dolog. A köztudatban az él, hogy a 12. hétig nem igazán jelentik be sehol a terhességet, mert még akármi történhet. Igen, elmehet. És? attól jobb hogy sneki nem tudja miért vagy padlón? Szerintem igen is beszélni kell a sikertelen terhességről is nyíltan, hogy akivel először történik, tudja hogy ez természetes, gyakori, és nem kell félni!!!


Figyelj, rossz lesz a kórházban. (kivéve ha magánkórházba mész) Lesznek kedves nővérkék , orvosok, és lesznek igazán tah0k is! Ez van el kell fogadni. Ez a magyar egészségügy! A műtéttől nem kell félni, fizikailag jobb lesz utána! A lelki része meg egyénfüggő. De fel a fejjel! Ez nem a világvége!!

2018. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Egy szüléshez képest semmiség.
2018. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 9 hetesen, ikerterhességgel, szintén első terhességem volt.

Én reggel mentem be, délután lehetett menni haza. A tágító kellemetlen, de azért nem horror fájdalom. Maga a műtét fizikailag semmi, mivel altatnak, utána görcsölgethetsz, de összességében nekem nem volt rosszabb egy erősebb menzesznél.

Kitartás, és fel a fejjel, ez előfordul sajnos, és tudom, hogy ilyenkor emmi nem vigasztal, de lehet még babád. Nekem is lett, már 2,5 éves nagylány. Legközelebb nem lesz gond :)

2018. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, megnyugodtam hogy lehet meg babam nagyon szerettem volna ot is, es magamat is hibaztatom hogy nemtudtam megszulni. De remelem ossze jon kovetkezore, es minden rendben lessz muteten is:)
2018. febr. 18. 11:33
 8/8 narancs223 ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2018. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!