Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gravi HCG teszt nagyonhalvány...

Gravi HCG teszt nagyonhalvány pozitív lett ma reggel, aztán egy óra múlva majdnem az egész teszt rózsaszín lett. Mitől van ez? Illetve a 10-es érzékenységű ONE STEP tesz-vesz-es tesztem ugyanebből a vizeletből negatív

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Ha ott a második csík,(nagyon-nagyon halványan ugyan)akkor is babát vársz!Holnap reggel próbáld újra,ha lehet másfajta tesztet vegyél.Nekem is volt hogy minden rózsaszínű lett,nem kell vele foglalkozni!Én kb.5 különböző tesztet próbáltam ki.
2010. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 ora mulva a tesztet nem is szabad mar ertekelni.Szerintem a papirjan is rajta van hogy 10 perc utan nem ertekelheto.
2010. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gratula neked!! Ha ott a második csík akkor bizony ott a kis poci lakó.
2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!