Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez a terhességi cukorbet...

Lehet ez a terhességi cukorbetegség előjele?

Figyelt kérdés

Reggelizek, tízóraizok és dél- 1 körül mégis annyira lezuhan a cukrom, hogy remegek, és az ájulás kerülget.

Ha szénhidrátot eszek, akkor rendeződik. 18 hetes vagyok. 12. hétig Merckformint szedtem IR miatt.


2018. febr. 19. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire zuhan le a cukrod?
2018. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2,9 és 3,6 között mértem. Étkezések után 1 órával eddig max. 6,9-et mértem, egyszer ugrott ki reggeli után 7,8-ra.
2018. febr. 19. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj orvossal. A 7,8 magas. Az ebéd előtti nagyon alacsony értékeket én úgy szoktam elkerülni, hogy későn tízóraizok (kb. 10:15-kor), viszonylag sokat eszek ilyenkor és korán ebédelek (dél körül).
2018. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 7,8 Sztem nem magas de dokija dönti el. Van aki 8ig nem ír ki gdm-re, de más mar 7felett. Ez változó viszont attól is függ mit ettél épp akkor és mennyit. A terhelés ettől független lesz mert nem hiszem h egy zacskó cukrot ettél épp akkor és ugye az 2 órás lesz. Én nem tartom cukor elojelenek inkább h nem tetszett annyira a szervezeteknek amit akkor ettél.
2018. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!