Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség...

Terhességi cukorbetegség okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem kezelik igen, bár apu ex nejénél nem okozott. "Csak" fogyatékkal élt 27 évet a féltestvérem mert letojta a nő nagy ívben, h mit szabad enni és mit nem. Semmiképp sincs jó hatással a babára
2017. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te jó ég, sajnálom, ez szörnyű......
2017. dec. 12. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos felelotlen volt. Nem is csodálkozom h édesapám elhagyta ezért.

Neked ilyen gondod van vagy miért a kérdés?

:/

2017. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát nagy rá az esély.. Azért a kérdés, hogy mivel még cukorterhelés nem volt, mégis mire készüljek, addig is hogyan táplálkozzak stb
2017. dec. 12. 22:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemtudsz rola h lenne cukorbetegseged vagy a családodban.akkor semmibaj :)
2017. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Inzulinrezisztens vagyok, papám volt cukorbeteg, minden esélyem megvan rá sajna :) de természetesen figyelek mindenre
2017. dec. 12. 23:47
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos nekem is volt terhességi cukorbetegség mindegyik babánál. Mivel számítottam rá én is, így már a próbálkozós hónapok alatt átálltam egy 160 g szénhidrátos, 1600 kcal-ás cukorbeteg diétára. Ez ártani egészen biztosan nem fog!

Mind a három gyerekem makk egészséges, normál súllyal született.

2017. dec. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ket terhessegnel voltam cukros.

24. Heten mesz terhelesre. Ha 7,8 a 120 perces cukrod diabetologiara küldenek. Ott pedig 180 vagy 160g szénhidrat dietara fognak. Ennyit ehetsz majd egy nap 6 részletben. Érdemes teljeskiőrlésű kenyeret enni nem fehéret. Sok olyan zacskós kenyér van aminek rá van írva 1 szelet hany szénhidtatot tartalmaz. A többit pl barnarízs pedig mérleggel ki tudod mérni de egy idő után belejössz.

A jó hogy nem hízol el szülés utàn olyan leszel mint előtte. Én 5kgt híztam terhesen


A méhlepény hamarabb öregszik meszesedik. Túlhordani nem lehet a babàt.


De egyáltalán nem biztos hogy gond lesz a cukorral. Nekem nincs a családban senkinek mégis terhesen kijött.

2017. dec. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó minden igaz amit írsz, kivéve, hogy nem lehet túlhordani.
2017. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja vetelest nem okoz de a babàra nézve fontos nagyon a diéta. Ha nem jó a diétàval a cukrod inzulint adnak.


Elég ha a 24. Héten kiderül.

2017. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!