Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor diéta és...

Kitti85 kérdése:

Terhességi cukor diéta és szoptatás?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél 8.2es terheléses cukor miatt 160ch diétát kellett csinálnom és 2 hetente jártam diabetológiára. Minden rendben volt így. Most 12 hetes kismama vagyok és 5 hetes kortól csinálom a diétát orvosom javaslatára. Mellette viszont még szoptatom a 15 hós lányomat bár már nem sokat de azt nem tudom hogy ilyen esetben is 160ch diéta a jó és a baba megkap e így mindent. Most megyünk a héten a genetikaira. Valakinek van tapasztalata?
2018. febr. 20. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hos a babam. Nekem is ez volt. 8as cukor ertek 160ch diéta. Azt mondta figyeljék oda a ch bevitere, amit próbáltam csinalni de eleve a kicsi mellett nem tudok napi 5x enni. Enellett nem tudtam szamolni se m mindig kimaradt vagy elcsúszott az étkezés. Most 13 hetes vagyok és majd lesz valahogy. Így se eszem sokat Uh majd aggódom a cukor moatt ha most is rossz lesz az eredmény. Ha te tudod tartani akkor hajra. A gyereknek semmi baja nem lesz viszont várható h a tejed apadni fog miatta.
2018. febr. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!