Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lehet...

Első trimeszterben lehet hajat festetni úgy, hogy nem is biztos a terhesség?

Figyelt kérdés
Jövő héten kezdünk el próbálkozni, jövő hét utáni hétre viszont be vagyok jelentkezve fodrászhoz hajfestésre. Mivel az első gyerekünk elsőre sikeredett, ezzel most is számolnunk kell. Ilyen korai szakaszban lehet vmi hatása a festésnek?
2011. ápr. 24. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? ülj jól szellőző helyre "száradni".
2011. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem anno azt mondta a nőgyógyászom, h akár egész terhesség alatt nyugodtan fessem magam ,mert a mai festékek már nem tartalmaznak annyi káros dolgokat, és nyugodtan... bár nem festettem azóta magam... :)
2011. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyanúgy festetem a hajam. Utánaolvastam és a legtöbb helyen azt írták, hogy lehet hajat festeni, de mindenképpen jól szellőző helyen. Én itthon festem a hajam (barátnőm festi nekem) és mindig teljesen kinyitjuk a fürdőszoba ablakát és így nincsen gond. :)

22 hetes kismama

2011. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze, en ket terhesseg alatt vegig festettem a hajam. Szo sem volt arrol, hogy ne lehetne. A fejborodon keresztul nem fog olyan anyag felszivodni egy-egy festes alkalmaval, ami a babara barmilyen hatassal lenne. A belelegzes rosszabb, ugyhogy szelloztessetek.

Mellesleg a 12. het korul indul be a mehlepeny, utana van kozvetlen hatassal a babara az, ami beledkerul, vagy a veredbe. Addig a szikholyag taplalja az embriot, ami viszont mar megtermekenyuleskor kialakul, azaz kb hozott anyagbol dolgozik a 12. hetig az embrio, egy korai hajfestes ra nincs hatassal.

2011. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, egész terhesség alatt lehet.
2011. ápr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ,lehet hajat festeni. A lényeg,hogy jól szellőző helyiségben történjen a hajfestés.

13hetes (fodrász) kismama.

2011. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szülés előtt 2 hónappal festettem be a hajam és nem lett semmi baja a gyereknek.persze jött egy rokon h te jó isten befestetted a hajad????! ezt nem szabad már....én meg jót nevettem
2011. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!