Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi puffadás ellen van...

Terhességi puffadás ellen van valami tippetek?

Figyelt kérdés
7+3 napos terhes vagyok. 15 hónapja szültem. Hihetetlen nagy a pocakom, természetesen tudom, hogy nem konkrétan a baba miatt. Biztosan mert nem telt el sok idő a 2 várandósság között meg puffadok. Ugyanakkor nem érzem, hogy gázos lennék, emésztésem is rendben van. Azért zavar, mert a 12-14.heti UH-ig szeretnénk titokba tartani, de így nem lehet. Már többen rákérdeztek, hogy babát várok-e. Szívesem fogadnék tanácsokat.

#terhesség #októberi babák #terhességi puffadás
2018. febr. 24. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Én székrekedésre ittam mira vizet és úgy tapasztaltam, valamennyit segít a puffadáson is. De ugyanúgy nagy volt a hasam. A hasizom ugye megnyúlt, jobban látszik a puffadás is. Nálam ugyanez volt, első babám 13 hónapos korában lett pozitív a teszt és onnantól puffadtam. Próbáltam espumisant de nekem semmit se ért. Igaz nekem sokszor feszült is az egész hasam, szóval én nagyon gázos is voltam. Esetleg édeskömény tea, jobban hajtja a gázokat. (Attól mert nem érzed magad gázosnak, még gyűlhetnek bent, még ha nem is olyan durván)
2018. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

💨💨😉

Amugy nincs! Kellemetlen vele jaroja a terhessegnek.

2018. febr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nevetsd ki őket, és mondd azt hogy sokat eszel. Én is ezt mondom :D
2018. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. Gyereket szinte lehetetlen eltitkolni ennyi ideig... Eddig kb minden ismerősömnek 8 hetesen akkora pocakra volt, mint nekem 15.. 12 hetesen mint nekem 20 hetesen...


Puffadásra.. Kerülni minden puffasztó ételt, vagy ételkombinációt


Nálam a cukros dolgok is okoztak (csoki, süti, palacsinta)

2018. febr. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! En is titkolni akartam de rettenetesen puffadtam es rakerdeztek.. nekem semmi nem segitett. Idovel elmulik meg a pihenes talan javit a helyzeten.
2018. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!