Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeli rosszullétek ellen...

Reggeli rosszullétek ellen bevált praktikák?

Figyelt kérdés

10 hetes terhes vagyok a második gyermekemmel, és minden reggel puffadt hassal ébredek és úgy érzem nagy wécéznem kell, közben meg nem. A hányinger elviselhetetlen, dolgozni viszont mennem kell...

Tudna esetleg valaki tanácsot adni mit tegyek reggelente,pedig már a normafloret is szedem?



2014. márc. 5. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Hányinger ellen ami nekem nagyon bevált az a hideg kóla és a gyömbér
2014. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de általában a kóla is visszaköszön :)
2014. márc. 5. 08:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Semmi.....nekem semit....8 kilo lement a wc volt a baràtom...szinte sak vegetàltam....

Amugy mondjàk, a kolát, gyömbért, kekszt, ropit

2014. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ketté vágtam egy citromot és at nyalogattam, nagyon ajánlom, mert hatásos és még egészséges is! Mindenképpen érdemes kipróbálnod.
2014. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a citromot kipróbálom és szeretem is :)
2014. márc. 5. 08:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a sós mogyoró jött be.Volt hogy csak 3-4 szemet tudtam letuszkolni,de az bent maradt legalább. Iszonyat hányós voltam a lányommal.
2014. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ajánlották a ropit, kekszet, kólát, almát az égvilágon mindent kipróbáltam de egyik sem vált be nekem. Annyit tudtam tenni, hogy korábban keltem, ettem egy keveset, utána rendet raktam, hánytam, fogat mostam, elkészültem, ettem és ez már bent is maradt :) így indulnak a reggeleim én is 10 hetes vagyok :) egyszer elmúlik úgy is, de az a fontos, hogy ő jól érezze magát odabent, ha ez az ára akkor ez :) kezdem megszokni ezt a reggeli "menetrendet"
2014. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kb 5. héttől indultak a rosszullétek olyan 1 hétig hánytam szinte egész nap (sokkal többnek tűnt akkor), után a Magne B6 volt jó, minden lefekvés előtt mikor már aludni készültem bevettem egyet és reggel tűrhető volt a dolog akkor gyorsan ettem egy vajas kiflit mert csak az maradt meg és lassan beindult a napom,de a citrom nyalogatás,hideg coca kóla, gyömbér is jó volt,csillapította!Sajnos azóta már Missed ab-om volt :( Neked viszont gratulálok és sok sikert a továbbiakban is!! :)
2014. márc. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, neked is kívánok minden jót! :)

Almát ettem, elvette a hányingerem és nem hánytam ki, ez már haladás.. :)

2014. márc. 5. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!